Długopis papierowy PINKO

Do pisania

Papierowy długopis PINKO, zrobiony ze zrolowanego papieru. Przyjazny dla środowiska, ponieważ został wykonany w sposób ekologiczny. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej. Rewelacyjnie sprawdzi się w roli ekologicznego reklamowego gadżetu, gdyż jest opcja wstawienia własnego logo.

Kod produktu: 19574-04

Wymiar: 145 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: czerwony

Materiał: papier

Dostępność: 45802 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.88 zł netto

1.08 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Witamy w świecie długopisów papierowych PINKO, najnowszych zrównoważonych przyborów do pisania na rynku. Wykonany z papieru w rolce długopis został zaprojektowany jako zrównoważona alternatywa dla plastikowych długopisów, która przetrwa lata. Wykonane z myślą o ochronie środowiska, te stylowe przybory wprowadzą kolor i zrównoważony rozwój na każde biurko.

Dostępne w szerokiej gamie żywych kolorów, od minimalistycznej szarości do klasycznej czerni lub morskiej zieleni, niezależnie od gustu, w PINKO każdy znajdzie coś dla siebie! A dla tych, którzy szukają impulsu reklamowego - nie martw się - dzięki naszej konfigurowalnej i niezwykle trwałej powierzchni długopisu możesz dodać swoje logo, aby wyróżnić się z tłumu. Więc po co czekać? Ciesz się żywym, kolorowym pismem, które poważnie traktuje zrównoważony rozwój, jednocześnie dbając o to, by Twoja marka wyróżniała się stylem! Kup długopis papierowy PINKO już teraz.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.