Gadżety z nadrukiem full color

Potrzebujesz gadżetów reklamowych z opcją nadruku full-kolor, czyli z przejściami tonalnymi? Mamy takie możliwości. Ceny nie zawierają kosztów oznakowania, ale chętnie pomożemy w kalkulacji propozycji upominków dla Ciebie i Twojej firmy.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 567 produktów

Znaleziono: 567 produktów

Gadżety z nadrukiem full color

Gadżety z nadrukiem full-color

 ReklamowyGadżet z dumą oferuje opcje druku w pełnym kolorze z przejściami tonalnymi oraz usługi etykietowania, idealne do tworzenia niezapomnianych prezentów lub przedmiotów promocyjnych. Nasz zespół doświadczonych profesjonalistów stara się, aby Twoje produkty spełniały najwyższe standardy, zapewniając jednocześnie trwałe wrażenia na wszystkich zaangażowanych! Nie wahaj się - pozwól nam przedstawić propozycje prezentów, które najlepiej pasują do Ciebie, już dziś!

Coraz częściej nasi Klienci realizują projekty reklamowe, gdzie wykorzystywane są zarówno zdjęcia, jak i najbardziej wyrafinowane grafiki.

Dlaczego nadruk na gadżecie jest ważny?

W ReklamowyGadżet rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie unikatowych produktów na urodziny, spotkanie firmowe, czy inną okazję. Twoje zamówienia są obsługiwane z najwyższą starannością przez utalentowanych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy wierzą w Twój sukces i dbają o produkty, które otrzymują Twoi klienci lub bliscy. Wręczając komuś spersonalizowany gadżet, pozostawiamy po sobie pozytywny ślad. Gadżety fullcolor budują relację i więź pomiędzy firmą a kontrahentami, pomagają dotrzeć do nowych osób, wspierają sprzedaż oraz employer branding. Coraz więcej firm zwraca uwagę, by materiały reklamowe wykonane były z tworzyw ekologicznych lub nadających się do recyklingu. Firmy chcące zwiększyć zadowolenie pracowników często decydują się na charakterystyczne i wyjątkowe gadżety. Mogą być to na przykład torby na laptopy, koce piknikowe, plecaki z ładowarką do telefonów, czekolady ze spersonalizowanymi napisami, produkty handmade i ekologiczne. Znakowanie full color dodaje wyjątkowości i niepowtarzalności. 

Które gadżety wyglądają najlepiej w full colorze?

Najczęściej kupowanymi gadżetami reklamowymi są długopisy, notesy, smycze, torby reklamowe, jak również:

  • Butelki sportowe o pojemnościach 400 ml, 500, 600, 650, 700, 800, 820, wybrane modele mają pojemnik na lód czy owoce. Modele mogą być wykonane z plastiku, aluminium lub szkła. Niektóre posiadają karabińczyk lub uchwyt dla wygodniejszego przynoszenia.

  • Butelki termiczne wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte silikonem o pojemności 350 ml. To idealny gadżet jako reklama czy spersonalizowany prezent.

  • Kubki termiczne 250 ml, 320, 350 ml wybrane modele posiadają wyjmowane sito zatrzymujące fusy oraz podwójne ścianki z próżnią pomiędzy, by lepiej utrzymywać temperaturę termosu.

  • Ręczniki chłodzące wykonane z mikrofibry, zawierają ochronę przeciwsłoneczną UV50. Wymiary: 30 x 90 cm

  • Butelki stalowe to idealny gadżet na indywidualny nadruk, wykonane ze stali nierdzewnej. 

  • Kubki podróżne geometryczne mają podwójne ścianki dla lepszego utrzymania ciepła. Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej. Ich wyróżniający design połączony ze spersonalizowanym nadrukiem zachwyci Ciebie lub osobę obdarowywaną.

  • Zapalniczka na USB jest zasilana energią elektryczną. Jest świetną alternatywą klasycznych zapalniczek, gdyż znacznie lepiej sprawuje się w trudnych warunkach atmosferycznych jak deszcz czy wiatr. Wyłącza się automatycznie po zamknięciu etui. Idealnie nadaje się na prezent dla kobiet jak i mężczyzn.

  • Butelki monitorujące ilość wypitej wody wykonane ze stali nierdzewnej. Po napełnieniu butelki i przykręceniu pierścienia na wieczku pojawia się duża kropla, która ułatwia liczenie ilości wypitych butelek wody. 

Wszystkie produkty są neutralne, dlatego tak świetnie sprawdzają się do znakowania. Gadżety z nadrukiem full color mogą stanowić element reklamy jak i spersonalizowanego prezentu. W obu przypadkach będą unikatowe i przyniosą miłe wspomnienia, za każdym razem kiedy trafią w ręce osoby obdarowanej. Zamień swoje pomysły w produkty premium, które pozostawią niezatarte wrażenie.

 

 

 

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.