Gadżety z nadrukiem full color

Wybrane filtry:

Znaleziono: 203 produktów

Znaleziono: 203 produktów

Gadżety z nadrukiem full color

Potrzebujesz gadżetów reklamowych z opcją nadruku full-kolor, czyli z przejściami tonalnymi? Mamy takie możliwości. Ceny nie zawierają kosztów oznakowania, ale chętnie pomożemy w kalkulacji propozycji upominków dla Ciebie i Twojej firmy. 

Coraz częściej nasi Klienci realizują projekty reklamowe, gdzie wykorzystywane są zarówno zdjęcia, jak i najbardziej wyrafinowane grafiki.

W ReklamowyGadżet rozumiemy, jak ważne jest dostarczanie unikatowych produktów na urodziny, spotkanie firmowe, czy inną okazję. Twoje zamówienia są obsługiwane z najwyższą starannością przez utalentowanych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy wierzą w Twój sukces i dbają o produkty, które otrzymują Twoi klienci lub bliscy. Wręczając komuś spersonalizowany gadżet, pozostawiamy po sobie pozytywny ślad. Gadżety fullcolor budują relację i więź pomiędzy firmą a kontrahentami, pomagają dotrzeć do nowych osób, wspierają sprzedaż oraz employer branding. Coraz więcej firm zwraca uwagę, by materiały reklamowe wykonane były z tworzyw ekologicznych lub nadających się do recyklingu. Firmy chcące zwiększyć zadowolenie pracowników często decydują się na charakterystyczne i wyjątkowe gadżety. Mogą być to na przykład torby na laptopy, koce piknikowe, plecaki z ładowarką do telefonów, czekolady ze spersonalizowanymi napisami, produkty handmade i ekologiczne. Znakowanie full color dodaje wyjątkowości i niepowtarzalności. 

Najczęściej kupowanymi gadżetami reklamowymi są długopisy, notesy, smycze, torby reklamowe, jak również:

  • Butelki sportowe o pojemnościach 400 ml, 500, 600, 650, 700, 800, 820, wybrane modele mają pojemnik na lód czy owoce. Modele mogą być wykonane z plastiku, aluminium lub szkła. Niektóre posiadają karabińczyk lub uchwyt dla wygodniejszego przynoszenia.

  • Butelki termiczne wykonane ze stali nierdzewnej, pokryte silikonem o pojemności 350 ml. To idealny gadżet jako reklama czy spersonalizowany prezent.

  • Kubki termiczne 250 ml, 320, 350 ml wybrane modele posiadają wyjmowane sito zatrzymujące fusy oraz podwójne ścianki z próżnią pomiędzy, by lepiej utrzymywać temperaturę termosu.

  • Ręczniki chłodzące wykonane z mikrofibry, zawierają ochronę przeciwsłoneczną UV50. Wymiary: 30 x 90 cm

  • Butelki stalowe to idealny gadżet na indywidualny nadruk, wykonane ze stali nierdzewnej. 

  • Kubki podróżne geometryczne mają podwójne ścianki dla lepszego utrzymania ciepła. Wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej. Ich wyróżniający design połączony ze spersonalizowanym nadrukiem zachwyci Ciebie lub osobę obdarowywaną.

  • Zapalniczka na USB jest zasilana energią elektryczną. Jest świetną alternatywą klasycznych zapalniczek, gdyż znacznie lepiej sprawuje się w trudnych warunkach atmosferycznych jak deszcz czy wiatr. Wyłącza się automatycznie po zamknięciu etui. Idealnie nadaje się na prezent dla kobiet jak i mężczyzn.

  • Butelki monitorujące ilość wypitej wody wykonane ze stali nierdzewnej. Po napełnieniu butelki i przykręceniu pierścienia na wieczku pojawia się duża kropla, która ułatwia liczenie ilości wypitych butelek wody. 

Wszystkie produkty są neutralne, dlatego tak świetnie sprawdzają się do znakowania. Gadżety z nadrukiem full color mogą stanowić element reklamy jak i spersonalizowanego prezentu. W obu przypadkach będą unikatowe i przyniosą miłe wspomnienia, za każdym razem kiedy trafią w ręce osoby obdarowanej. Zamień swoje pomysły w produkty premium, które pozostawią niezatarte wrażenie.

 

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.