Reklamowe akcesoria do ochrony i higieny

Szukasz sposobu na promowanie swojej firmy, a jednocześnie na ochronę swoich pracowników i klientów? Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty środków ochrony osobistej z nadrukiem! Maseczki ochronne i przyłbice z widocznym logo Twojej firmy to świetny sposób, aby pokazać, że poważnie traktujesz zdrowie i bezpieczeństwo swoich pracowników i klientów. Różnorodna stylistyka sprawia, że na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla swojej marki. Dla tych, którzy chcą mieć dodatkową ochronę, oferujemy również etui na maski jednorazowe i sterylizatory UV-C. Proponujemy również antybakteryjne płyny do dezynfekcji rąk z Twoim logo bądź żele do mycia rąk z nadrukiem reklamowym. Płyny i żele są różnych pojemności np. 30 ml, 50 ml, 100 ml. W ofercie mamy także buteleczki z atomizerem w sprayu, np. ze stężeniem 70% alkoholu.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 121 produktów

Znaleziono: 121 produktów

Reklamowe akcesoria do ochrony i higieny

Środki ochrony osobistej reklamowe

Coraz większą popularnością cieszą breloki się do bezdotykowego otwierania drzwi. Mają różne kształty i kolory. Niektóre posiadają też funkcję touch-pen np. do ekranów dotykowych tabletów i smartphonów.  Bez względu na to, czy szukasz prostego sposobu na pokazanie swojego zaangażowania w bezpieczeństwo, czy chcesz stworzyć pełną kampanię na rzecz bezpieczeństwa, w naszej ofercie znajdziesz środki ochrony osobistej z logo firmy, które Ci w tym pomogą.

Maseczki z logo firmy

Maseczka to nieodzowny element współczesnego życia. Oferujemy najwyższej jakości maseczki reklamowe, które skutecznie wypromują logo Twojej marki i pokażą, że Twojej firmie zależy na zdrowiu i bezpieczeństwie. Promocja wartości to jedna z najbardziej skutecznych strategii marketingowych, a tak niepewne czasy wymagają stosowania wszystkich możliwych sposobów, aby utrzymać się na rynku. Maseczki z własnym nadrukiem to kreatywna reklama, która umożliwi Twojej firmie dotarcie do dużej liczby nowych odbiorców. Bogate wzornictwo sprawia, że bez problemu dobierzesz maseczki ochronne pasujące do stylistyki Twojej marki. W naszej ofercie znajdziesz również inne praktyczne gadżety takie jak etui na maseczki jednorazowe.

Możemy zaprojektować nadruk Twojego logo na całej powierzchni, dzięki czemu reklama będzie bardziej widoczna.  

Przyłbice reklamowe z logo firmy

Środki ochrony osobistej to świetny sposób na skuteczną reklamę swojej firmy. Szczególnie popularne stały się przyłbice, które umożliwiają swobodne oddychanie, jednocześnie zapewniając ochronę przed chorobotwórczymi drobnoustrojami. Przyłbice ochronne reklamowe mogą połączyć przyjemne z pożytecznym i zapewnić promocję logo Twojej firmy. Kolorowy nadruk będzie doskonale widoczny na przezroczystej powierzchni. Inwestycja w środki ochrony osobistej reklamowe pokaże Twoim pracownikom oraz klientom, że zależy Ci na ich zdrowiu i bezpieczeństwie. 

Pokaż, że Ci zależy!

Pomóż zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników oraz klientów oferując środki ochrony osobistej z nadrukiem. W kategorii tej znajdziesz przedmioty, które w ostatnich latach okazały się niezbędne do codziennego funkcjonowania. Maseczki, przyłbice, płyny do dezynfekcji, a także sterylizatory UV-C. Pokaż, że zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze dla Twojej firmy, inwestując w środki ochrony osobistej z logo firmy. W czasach wielu wirusów, zachorowań np. na koronawirus (Covid-sars2) gadżety związane z ochroną zdrowia są ważnym elementem dla każdego pracownika, pracodawcy, klienta. Strategie marketingowe, aby były skuteczne, powinny odpowiadać na problemy i potrzeby odbiorców. Inwestycja w środki ochrony osobistej reklamowe to wychodzenie naprzeciw wymaganiom potencjalnych klientów oraz pracowników, które dodatkowo może zapewnić skuteczną reklamę Twojej marki. Nie czekaj dłużej i już dziś zamów środki ochrony osobistej z nadrukiem.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.