Reklamowe pendrive USB z logo

Wybrane filtry:

Znaleziono: 119 produktów

Znaleziono: 119 produktów

Reklamowe pendrive USB z logo

Pamięci USB zdecydowanie ułatwiły przenoszenie danych – zamiast żmudnego wgrywania wszystkiego na płyty, które w większości przypadków były jednorazowego użytku, w kilka sekund kopiujemy niezbędne dane i możemy z nich korzystać na każdym sprzęcie posiadającym gniazdo USB. Te małe i niepozorne urządzenia weszły do tak powszechnego użytku, że w wielu przypadkach po prostu je wręczamy, bez zażądania zwrotu, a ono wędruje po świecie przekazywane z rąk do rąk. Nie dziwne więc, że jest chętnie wykorzystywane jako narzędzie reklamowe.

Pendrive'y reklamowe

Pendrive'y reklamowe pozwalają niedużym kosztem posłać w świat wizualną wizytówkę firmy, bez martwienia się, czy wydany na reklamę koszt się zwróci. A ponieważ marketingowcy wiedzą, jak ważne jest, by klient przede wszystkim kojarzył logo firmy, bo to później ma ogromny wpływ na decyzje zakupowe, inwestycje w pendrive z grawerem są stałym punktem w planowaniu budżetów reklamowych. Tym bardziej że ich rozpowszechnienie jest bardzo proste. W pierwszej kolejności, pendrive z logo firmy jest używany przez pracowników, którzy regularnie dają je klientom z prezentacjami ofertowymi w środku. Świetnie sprawdzają się także jako gadżety USB z logo firmy rozdawane w tamach targów, eventów, czy szkoleń.

Spersonalizowany pendrive z nadrukiem

Pamięci USB z logo można obecnie dostosować do swoich oczekiwań w najróżniejszy sposób. Nie tylko mamy ogromny wybór pendrive reklamowych klasycznych, które można zmieniać kolorystycznie, aby dopasować je do wizualnej strony marki, ale można pójść w stronę mniej standardową i zrobić gadżet w zupełnie innym kształcie. Obecna technologia pozwala na stworzenie USB z logo firmy w dosłownie każdy sposób, umacniając tym samym skojarzenia z firmą. Można nadać im kształt ciężarówki, charakteryzujące firmy transportowe, jak również napojów, czy jedzenia. Z pewnością każda firma ma jedną, konkretną rzecz, z którą mocno się utożsamia i kojarzy – i właśnie w takim kształcie może zrobić swój pendrive z nadrukiem.

Zobacz różne rodzaje pamięci USB: metalowe, plastikowe oraz ekologiczne i zamów te najbardziej pasujące do Twoich Klientów.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.