Pendrive PDm-1 OTG-C

Pendrive

Pendrive PDm-1 OTG-C to bardzo dobry gadżet reklamowy z wygrawerowanym logotypem firmy to świetny prezent reklamowy dla pracownika, klienta i firm. Pojemność: 1GB, 2GB, 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB

Kod produktu: PDm-1 OTG-C

Wymiar: 66 x 15 x 8,5 mm Powierzchnia logo: 32 x 11 mm

Kolor: srebrny, grafitowy

Materiał: metal

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Pendrive USB

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Pendrive PDM-1 OTG-C to idealne połączenie stylu i wygody. Dzięki eleganckiej metalowej obudowie, satynowemu wykończeniu powierzchni i dwóm wtyczkom USB - standardowej do komputera i typu C do podłączenia do smartfona lub tabletu - z pewnością wyróżnisz się z tłumu dzięki temu wyjątkowemu urządzeniu.

Dostępny w dwóch przyciągających wzrok odcieniach - srebrnym i grafitowym - ten wysokiej jakości produkt ma obrotowe zamknięcie z łatwym w użyciu oczkiem do przechowywania danych. Oferując wiele opcji pamięci w zakresie od 1 GB do 64 GB, możesz mieć pewność, że wystarczy miejsca na wszystkie najważniejsze pliki i dokumenty.

Pendrive nie tylko świetnie wygląda, ale można go również spersonalizować, umieszczając na jego powierzchni wygrawerowane logo firmy. To przemyślany i praktyczny prezent marketingowy, który sprawdzi się w przypadku każdego pracownika, klienta lub firmy. Pendrive PDm-1 OTG-C jest gotowy na wszystkie potrzeby związane z transportem danych!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.