O firmie

ReklamowyGadżet.pl tworzą osoby z pasją. Pasją wynikającą ze swoich własnych, niepowtarzalnych historii i doświadczeń.

O firmie

To, co robimy na co dzień w naszej pracy, to dostarczanie ludziom wspaniałych emocji, poprzez gadżety. Partnerom, kontrahentom, pracownikom, klientom, uczestnikom szkoleń, do których trafiają wykonane przez nas gadżety reklamowe, dostarczamy w ten sposób:

GADŻETY TO TANIA REKLAMA

Gadżety reklamowe stanowią również tanią formę reklamy dla naszego biznesu. Umieszczanie logo firmy na materiałach reklamowych i rozdawanie je potencjalnym klientom to świetny sposób na sprawienie, aby skorzystali z Twojej oferty.

GADŻETY WZMACNIAJĄ WIZERUNEK

Gadżet reklamowy z logo wpływa również na wzmacnianie wizerunku. Coś, co jest używane, na co często patrzymy (np. kubek reklamowy, długopis z nadrukiem logo) sprawia, że zapada nam w pamięci.

Nasza agencja reklamowa została założona w 2008 roku i od tego czasu usłyszeliśmy wielokrotnie słowa podziękowania od naszych klientów, głównie za to:

- Szybkość realizacji zlecenia

- Wyjście zawsze o krok dalej

- Dokładność podczas realizacji i przykładanie uwagi do szczegółów

Jeżeli potrzebujesz gadżetów reklamowych z logo Twojej firmy, doradzimy Ci, co wybrać, aby sprawić jak najwięcej radości osobom obdarowanym i zmieścić się w budżecie. Sprawimy, że Twój klient/kontrahent/pracownik będzie każdego dnia myślał o Tobie dobrze, korzystając z otrzymanych od Ciebie biznesowych prezentów z logo.

Serdecznie zapraszamy do współpracy :)

 

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.