Kamizelka odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Kamizelka odblaskowa "Dortmund" to bardzo dobra odzież reklamowa z wyraźnym nadrukiem logo dla Twoich pracowników 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliow

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: fluorescecyjny czarny

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Nasza niezwykle stylowa kamizelka odblaskowa "Dortmund" to idealny sposób na zapewnienie pracownikom lub obsłudze wydarzenia profesjonalnego i świadomego bezpieczeństwa stylu. Wykonana z wysokiej jakości 100% poliestru z czarną lamówką, kamizelka ta robi świetne pierwsze wrażenie bez względu na okazję. Ponadto z pewnością zwróci na siebie uwagę dzięki unikalnym odblaskowym paskom z przodu i z tyłu o szerokości 5 cm, zapewniającym maksymalną widoczność.

Bezpieczeństwo i funkcjonalność są gwarantowane dzięki certyfikacji EN 17353:2020 Typ B3, a zapięcie na rzep gwarantuje bezpieczne dopasowanie, jednocześnie ułatwiając zsuwanie po długich dniach pracy. Wszystko jest pakowane pojedynczo w plastikową torbę, dzięki czemu zawsze możesz mieć jedną gotową do użycia, kiedy tylko jej potrzebujesz. Ulepsz każdy wygląd dzięki tej pięknej kamizelce odblaskowej!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.