Kubki termiczne i podróżne

Żyjesz w pośpiechu? Masz dużo spraw na głowie? Jesteś tak zajęty, że w ciągu dnia nie masz chwili na zaparzenie kawy? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Reklamowy Gadżet oferuje szeroki asortyment kubków termicznych z nadrukiem.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 914 produktów

Znaleziono: 914 produktów

Kubki termiczne i podróżne

Kubek termiczny z nadrukiem lub logo firm

Kubek termiczny to stosunkowo nowy wynalazek. Kiedy nie wystarczająco było zwykłego kubka papierowego z kawiarni, stworzono kubek, który dłużej będzie trzymał ciepło. Kubki termiczne z logo firmy to niezwykle wygodne akcesoria. Rynek oferuje nam szeroki wybór kubków termicznych: z nadrukiem, a nawet z grawerem. Dają nam możliwość wypić ciepłą kawę czy herbatę o dowolnej porze dnia bez względu na miejsce, w którym się znajdujemy. Dzięki specjalnej technologii, użytej przy projektowaniu tego naczynia udało się osiągnąć długie utrzymywanie ciepła. W ofercie są kubki termiczne różnej pojemności: 300, 400 lub 500 ml. Wszystko zależy od upodobań. Mamy również różne kształty, w związku z czym możemy dobrać kubek termiczny z własnym nadrukiem, na przykład, do wielkości torebki lub plecaka. Specjalna budowa kubka pozwala brać go ze sobą gdziekolwiek.

Reklamowe kubki termiczne

Kubki termiczne z nadrukiem to hit ostatnich lat. Firmy prześcigają się w tworzeniu niekonwencjonalnych projektów. Projektanci gotowi są stworzyć cuda na każde życzenie klienta. Na rynku możemy znaleźć, na przykład kubki podróżne z różnymi napisami lub grafiką. Wiele firm proponuje zamieścić na ściankach naczynia własne pomysły, napisy, rysunki lub grafiki, zaprojektowane specjalnie dla nas. Istnieją również kubki termiczne z logo z otwieranymi ściankami. Dzięki temu pomysłowi możemy sami wymieniać rysunki, kiedy tylko mamy na to ochotę. Dzięki takim rozwiązaniem nawet na tak banalnym naczyniu możemy wyrazić siebie.

Modne są również firmowe kubki termiczne z logo. Wykorzystują je zwłaszcza firmy, żeby takim sposobem zachęcić do swoich produktów. Takiego rodzaju kubek może posłużyć jako dobra reklama dla kampanii. Ostatnim krzykiem mody są kubki z grawerem. Ze względu na swoją budowę jest szczególnie unikalny. Będzie to dobry wybór szczególnie dla osób, ceniących sobie indywidualność. Taki kubek termiczny z logo może być nie tylko przydatnym gadżetem, ale i oddaniem swojej osobowości.

Kubki termiczne na podróż lub do pracy

Dzień bez ciepłej kawy lub herbaty uważasz za stracony nawet w podróży? Nie martw się Reklamowy Gadżet zadbał o to, aby zaspokoić Twoje potrzeby. Oferujemy szeroki asortyment kubków termicznych oraz termosy konferencyjne o oryginalnym kształcie z możliwością autorskiego nadruku. Firmowe kubki podróżne to świetny sposób na promocję Twojej marki. Za każdym razem, gdy Twoi pracownicy ich używają, reklamują Twoją firmę wśród ludzi wokół nich. Kubki podróżne z nadrukiem termicznym to także świetny prezent dla klientów i kontrahentów. Są praktycznym prezentem, który będzie używany wielokrotnie, a za każdym razem będzie służył jako przypomnienie o Twojej firmie. Jest to nie tylko cenne narzędzie marketingowe, ale również niedrogi sposób na podziękowanie klientom za ich działalność.  Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.