Piersiówki

Wybór podarunków dla mężczyzn nigdy nie jest prosty, ponieważ chcemy aby upominek był oryginalny, który pokaże jak wyjątkowym człowiekiem jest dla nas dana osoba. Jednak koniec z problemami dotyczącymi wyszukiwania idealnych prezentów. Doskonała na każda okazje dla panów nada się bowiem piersiówka z grawerem.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 14 produktów

Znaleziono: 14 produktów

Piersiówki

Personalizowane piersiówki z grawerem

Okazywanie dumy zespołowej w miejscu pracy jest zawsze dobrym przełamaniem lodów i pomaga budować morale. Świetnym sposobem na to jest uzyskanie spersonalizowanych piersiówek z logo Twojej firmy. Pokazuje to, że poważnie podchodzisz do swojej marki i że jesteś gotów zrobić dodatkową milę, aby ją promować. Dodatkowo, jest to świetny starter do rozmów. Kiedy ludzie zobaczą piersiówkę z własnym grawerem, będą ciekawi, co to jest i dlaczego ją nosisz. Możesz wtedy wykorzystać tę okazję do opowiedzenia o swojej firmie i o tym, co robi. Piersiówki z nadrukiem są również świetnym sposobem na pokazanie wsparcia dla swojego zespołu lub działu. Jeśli widzisz kogoś noszącego piersiówkę z Twoim logo, będziesz wiedział, że są po Twojej stronie i że są dumni z bycia częścią Twojej firmy. Więc jeśli szukasz sposobu, aby pokazać trochę dumy zespołu, zamów personalizowaną piersiówkę z logo firmy już dzisiaj.

Piersiówki z własnym nadrukiem na prezent

Jest to oryginalny prezent. Piersiówka na prezent z grawerem może zostać podarowana z okazji urodzin, imienin, ważnego jubileuszu czy święta. Coraz częściej takie prezenty pojawiają się również w firmach, zwłaszcza tych, które zajmują się sprzedażą alkoholu. Bowiem nie ma chyba bardziej trafionego podarunku w takiej branży jak właśnie piersiówka z grawerem.

Nie od dzisiaj wiadomo, że najlepszy upominek to taki, który na długo zapadnie w pamięć. No cóż, z pewnością piersiówka na prezent z grawerem będzie takim podarunkiem, ponieważ o okazji zawsze będzie przypominał właśnie idealnie wykonany grawer. To, co się na niej znajdzie, zależy już tylko od inwencji osoby zamawiającej. A tej klientom nie brakuje.

Upominkowa piersiówka z grawerem jako gadżet promocyjny

Piersiówka z grawerem może być również ciekawym gadżetem promocyjnym w przypadku miast słynących z tradycji związanych z produkcją alkoholu. To swoiste nawiązanie do historii danego regionu. Aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, aby miasta czy firmy zamawiały właśnie takie materiały promocyjne.

Odpowiedniej jakości piersiówka z własnym grawerem powinna być wykonana przede wszystkim z nierdzewnego materiału, ponieważ wiadomo, że będzie przetrzymywała płyn. Dlatego warto zwrócić na to uwagę podczas wybierania ostatecznej wersji produktu. Nie bez znaczenia jest tez sposób grawerowania, użyte farby do ozdobienia personalizowanej piersiówki i wiele innych elementów. One wszystkie powinny znaleźć się w specyfikacji takiego produktu, aby jego użytkowanie mogło przebiegać bezproblemowo.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.