filiżanki

Wybrane filtry:

Znaleziono: 22 produktów

Znaleziono: 22 produktów

filiżanki

Tego typu filiżanki reklamowe są niezbędnym elementem w każdej firmie. Mowa tutaj zarówno o prywatnych przedsiębiorstwach, jak również o firmach państwowych. Filiżanki z grawerem nadają się również do instytucji państwowych – oczywiście nie dla petentów, ale dla ważniejszych gości. Dlatego też filiżanki reklamowe znajdziemy w urzędach miasta, starostwach czy urzędach marszałkowskich. Jednak bardzo często takie gadżety służą również do promocji danej instytucji, miasta czy firmy.

Eleganckie filiżanki z nadrukiem

Zwyczajowo przyjęło się, że filiżanki z nadrukiem trafiają do zagranicznych delegacji, wraz z innymi gadżetami promocyjnymi. To niewiążący upominek, ale mimo wszystko miły gest w kierunku odwiedzających. Bardzo dobrze sprawdzają się również jako nagrody w konkursach organizowanych przez dana firmę, jak również jako eksponaty wystawiennicze podczas targów promujących dany obszar. To dlatego właśnie każda porządna firma, nawet taka, która zaczyna dopiero swoją przygodę z biznesem, powinna mieć na stanie chociaż jeden zestaw takich reprezentacyjnych filiżanek.

Filiżanki z logo firmy

Obecnie na rynku do wyboru są filiżanki z grawerami laserowymi, z nadrukami 3d, ręcznie malowane – możliwości jest doprawdy bardzo wiele, dlatego warto poświęcić trochę czasu na odpowiedni wybór takich gadżetów. Z pewnością zaprocentuje on poprawa wizerunku firmy w oczach przybywających z daleka gości.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.