Gotowe zestawy gadżetów reklamowych

Wybrane filtry:

Znaleziono: 63 produktów

Znaleziono: 63 produktów

Gotowe zestawy gadżetów reklamowych

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów gotowe zestawy gadżetów reklamowych. Paczki prezentów różnią się ze względu na budżet, ich skład, a także kto jest docelowym odbiorcą upominków. Możemy również przygotować spersonalizowany pakiet dla Państwa. W ostatnim czasie widzimy zainteresowanie różnymi typami wysyłek zestawów upominków. Jednym z nich jest tzw. "Home pack", który może być dobrym pomysłem, aby docenić pracowników. Praktyczne gadżety dla pracowników mogą też być przydatne podczas pracy zdalnej, ale także ciekawym dodatkiem do pracy zarówno hybrydowej, jak i w biurze. Zauważyliśmy też trend wśród najlepszych pracodawców, przywitania nowych pracowników jak i tych powracających z pracy zdalnej pakietami tzw. "Welcome pack". Takie zestawy gadżetowe są niezwykle popularne wśród firm. Pracodawcy rozdają takie pakiety swoim pracownikom. Z reguły, są one praktyczne, ciekawe dla pracownika ale także zorientowane na branże w której Państwo działacie.
Realizujemy wysyłki gotowych pakietów dla partnerów biznesowych np. na jubileusze firmy, święta Bożego Narodzenia, imprezy firmowe, konferencje, zdalne szkolenia, dzień chłopaka, dzień kobiet. Możemy pomóc w realizacji takich zamówień, począwszy od pomysłu po konfekcje, pakowanie, wysyłkę bezpośrednio do Państwa Klientów Biznesowych.
Nasz dział handlowy chętnie przygotuje propozycje zestawów gadżetów dla firm.

Gotowe zestawy gadżetów dla pracowników

W ostatnim czasie widzimy zainteresowanie różnymi typami wysyłek zestawów upominków. Jednym z nich jest tzw. "Home pack", który może być dobrym pomysłem, aby docenić pracowników. Praktyczne gadżety dla pracowników mogą też być przydatne podczas pracy zdalnej, ale także ciekawym dodatkiem do pracy zarówno hybrydowej, jak i w biurze. Zauważyliśmy też trend wśród najlepszych pracodawców, przywitania nowych pracowników jak i tych powracających z pracy zdalnej pakietami tzw. "Welcome pack".

Zestawy gadżetów z logo dla partnerów biznesowych

Realizujemy wysyłki gotowych pakietów dla partnerów biznesowych np. na jubileusze firmy, święta Bożego Narodzenia, imprezy firmowe, zdalne szkolenia, dzień chłopaka, dzień kobiet. Możemy pomóc w realizacji zamówienia od konfekcji, pakowania, wysyłki bezpośrednio do Państwa Klientów Biznesowych.

Nasz dział handlowy chętnie przygotuje propozycje gadżetów dla firm.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.