Gotowe zestawy gadżetów reklamowych

Wybrane filtry:

Znaleziono: 55 produktów

Znaleziono: 55 produktów

Gotowe zestawy gadżetów reklamowych

Gotowe zestawy gadżetów

 

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów gotowe zestawy gadżetów reklamowych. Paczki prezentów różnią się ze względu na budżet, ich skład, a także kto jest docelowym odbiorcą upominków. Możemy również przygotować spersonalizowany pakiet dla Państwa. W ostatnim czasie widzimy zainteresowanie różnymi typami wysyłek zestawów upominków. Jednym z nich jest tzw. "Home pack", który może być dobrym pomysłem, aby docenić pracowników. Praktyczne gadżety dla pracowników mogą też być przydatne podczas pracy zdalnej, ale także ciekawym dodatkiem do pracy zarówno hybrydowej, jak i w biurze. Zauważyliśmy też trend wśród najlepszych pracodawców, przywitania nowych pracowników jak i tych powracających z pracy zdalnej pakietami tzw. "Welcome pack". Takie zestawy gadżetowe są niezwykle popularne wśród firm. Pracodawcy rozdają takie pakiety swoim pracownikom. Z reguły, są one praktyczne, ciekawe dla pracownika ale także zorientowane na branże w której Państwo działacie.
Realizujemy wysyłki gotowych pakietów dla partnerów biznesowych np. na jubileusze firmy, święta Bożego Narodzenia, imprezy firmowe, konferencje, zdalne szkolenia, dzień chłopaka, dzień kobiet. Możemy pomóc w realizacji takich zamówień, począwszy od pomysłu po konfekcje, pakowanie, wysyłkę bezpośrednio do Państwa Klientów Biznesowych.
Nasz dział handlowy chętnie przygotuje propozycje zestawów gadżetów dla firm.

Gotowe zestawy gadżetów dla pracowników

Gotowe zestawy gadżetów dla pracowników to świetny sposób na zwiększenie motywacji i zaangażowania w pracy. Oferujemy szeroki wybór gadżetów z nadrukiem, takich jak notesy z logo, długopisy, butelki i kable 3 w 1. Nasze zestawy mogą zawierać także koszulki z logo, dzięki czemu pracownicy będą mogli nosić firmowy wizerunek poza miejscem pracy. Taki prezent pozytywnie wpłynie na morale zespołu i sprawi, że każdy poczuje się doceniony i ważny. Zestawy gadżetów to nie tylko atrakcyjny prezent, ale także inwestycja w firmową kulturę i wizerunek. Stwórz swój zestaw gadżetów dla pracowników razem z nami! Pomożemy Ci wybrać najciekawsze i najmodniejsze gadżety, a potem oznaczymy je logiem Twojej firmy.

Zestawy gadżetów z logo dla partnerów biznesowych

W biznesie ważne jest nie tylko to, co robimy, ale także jak to robimy. Dlatego warto zadbać o dobre relacje z partnerami biznesowymi i podziękować im za współpracę. Gotowe zestawy gadżetów to świetny sposób na to, aby zrobić wrażenie na swoich partnerach oraz pokazać, że dbamy o środowisko. W skład takiego zestawu mogą wchodzić chociażby nowoczesne i ekologiczne gadżety elektroniczne, a także zestawy piśmienne oraz dobry notatnik. Każdy z tych elementów może okazać się nie tylko praktycznym, ale i oryginalnym prezentem dla Twoich partnerów biznesowych. Zadbaj o wizerunek swojej firmy i postaw na eleganckie i funkcjonalne gadżety w zestawach dla swoich kontrahentów.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.