Reklamowe torby i plecaki

Wybrane filtry:

Znaleziono: 2394 produktów

Znaleziono: 2394 produktów

Reklamowe torby i plecaki

Polecamy torby reklamowe. Posiadamy w ofercie torby bawełniane, plastikowe, papierowe, tekstylne z możliwością wykonania firmowego nadruku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Torby reklamowe

Torby reklamowe to doskonały produkt promocyjny. Nadają się zarówno na konferencje, jak i również w sytuacji, kiedy chcemy obdarować gadżetami promocyjnymi delegacje przybyłe do naszej firmy czy instytucji. Torby reklamowe z nadrukiem są niedrogim, ale za to bardzo sympatycznym podarunkiem, który przyda się na dłuższy czas.

Myli się ten, kto uważa, że torby reklamowe to zwykłe reklamówki, których pełno w każdym sklepie. Otóż torby reklamowe z nadrukiem to wyrób robiony na zamówienie, ponieważ wspomniany nadruk dopasowany jest tylko i wyłącznie do potrzeb klienta. Na takim produkcie może znaleźć się naprawdę wszystko – klient musi po prostu sprecyzować, czy chce torby z logo firmy, czy może bardziej zależy mu na oryginalnym przesłaniu.

Torby z logo firmy

Torby reklamowe mogą być wykonane z przeróżnych materiałów. Najczęściej wybierane są bawełniane torby, aczkolwiek coraz większą popularnością cieszą torby jutowe czy nawet eko torby, wytwarzane z zużytych banerów reklamowych. Decydując się na ekologiczne torby, dodatkowo chronimy środowisko, co w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrą decyzją.

Zastosowanie toreb z własnym nadrukiem

Jakie zastosowanie mogą mieć tego typu torby? Mogą być wykorzystane jako nagrody w konkursach, oczywiście wypełnione dodatkową zawartością promocyjną. Świetnie sprawdzają się również podczas konferencji – wiadomo, że zaproszeni goście powinni otrzymywać pakiet materiałów szkoleniowych. I właśnie w takich torbach można je wręczać. Decydując się na bawełniane torby konferencyjne z wygodnymi długimi uszami, dajemy gościom użyteczny prezent, w którym nie tylko zawiozą do domu materiały reklamowe naszej firmy, ale również będą mogli później w nim nosić, chociażby zakupy. Obecnie trudno sobie wyobrazić, aby jakakolwiek delegacja wyszła z siedziby firmy bez takiego gadżetu, więc jeśli jeszcze nie macie ich na stanie to najwyższy czas takie torby zamówić.

 

Plecak z logo to niezawodna reklama Twojej firmy.

 

Plecaki z logo stanowią jedną z najbardziej korzystnych form marketingu. Można je łatwo i skutecznie znakować, ponieważ oferują duże pole do popisu dla projektantów w dziedzinie reklamy. Można je wyposażyć w indywidualne nadruki, logo lub slogan firmy, co zwiększa widoczność marki. Plecak jest bardzo funkcjonalnym przedmiotem, który ułatwia przenoszenie rzeczy codziennych i podróżnych, a także chroni nasze sprzęty elektroniczne, takie jak laptop czy tablet. Ponadto plecaki z logo mają modny i atrakcyjny wygląd, co pozwala na dopełnienie każdego stroju. Szeroki wybór materiałów oraz elementów dekoracyjnych sprawia, że plecaki z logo są atrakcyjne, trwałe i odporne na uszkodzenia. Ponadto ich unikalny design zapobiega niewłaściwemu użytkowaniu i czyni go interesującym gadżetem promocyjnym dla klientów, którzy chcą mieć praktyczne rozwiązanie do noszenia swoich rzeczy w standardowym dniu lub podczas podróży.

Zobacz również plecaki, torby na laptopa, torby termiczne oraz torby podróżne.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.