Reklamowe torby i plecaki

Wybrane filtry:

Znaleziono: 2533 produktów

Znaleziono: 2533 produktów

Reklamowe torby i plecaki

Polecamy torby reklamowe. Posiadamy w ofercie torby bawełniane, plastikowe, papierowe, tekstylne z możliwością wykonania firmowego nadruku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Torby reklamowe

Torby reklamowe to doskonały produkt promocyjny. Nadają się zarówno na konferencje, jak i również w sytuacji, kiedy chcemy obdarować gadżetami promocyjnymi delegacje przybyłe do naszej firmy czy instytucji. Torby reklamowe z nadrukiem są niedrogim, ale za to bardzo sympatycznym podarunkiem, który przyda się na dłuższy czas.

Myli się ten, kto uważa, że torby reklamowe to zwykłe reklamówki, których pełno w każdym sklepie. Otóż torby reklamowe z nadrukiem to wyrób robiony na zamówienie, ponieważ wspomniany nadruk dopasowany jest tylko i wyłącznie do potrzeb klienta. Na takim produkcie może znaleźć się naprawdę wszystko – klient musi po prostu sprecyzować, czy chce torby z logo firmy, czy może bardziej zależy mu na oryginalnym przesłaniu.

Torby z logo firmy

Torby reklamowe mogą być wykonane z przeróżnych materiałów. Najczęściej wybierane są bawełniane torby, aczkolwiek coraz większą popularnością cieszą torby jutowe czy nawet eko torby, wytwarzane z zużytych banerów reklamowych. Decydując się na ekologiczne torby, dodatkowo chronimy środowisko, co w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrą decyzją.

Zastorowanie toreb z własnym nadrukiem

Jakie zastosowanie mogą mieć tego typu torby? Mogą być wykorzystane jako nagrody w konkursach, oczywiście wypełnione dodatkową zawartością promocyjną. Świetnie sprawdzają się również podczas konferencji – wiadomo, że zaproszeni goście powinni otrzymywać pakiet materiałów szkoleniowych. I właśnie w takich torbach można je wręczać. Decydując się na bawełniane torby konferencyjne z wygodnymi długimi uszami, dajemy gościom użyteczny prezent, w którym nie tylko zawiozą do domu materiały reklamowe naszej firmy, ale również będą mogli później w nim nosić, chociażby zakupy. Obecnie trudno sobie wyobrazić, aby jakakolwiek delegacja wyszła z siedziby firmy bez takiego gadżetu, więc jeśli jeszcze nie macie ich na stanie to najwyższy czas takie torby zamówić.

Zobacz również plecaki, torby na laptopa, torby termiczne oraz torby podróżne.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.