Termosy

Dbałość o zdrowie swoich współpracowników to istotna kwestia. Wydawać się to może zabawne, ale do takiej troski zaliczymy chociaż zapewnienie odpowiedniej temperatury napojów. Wiadomo, że kawa czy herbata najbardziej smakuje kiedy jest gorąca. A natłok pracy nie zawsze na to pozwala. Dlatego warto zaopatrzyć firmę w termosy konferencyjne, których zawartość pozwoli ożywić się nawet podczas największej burzy mózgów.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 119 produktów

Znaleziono: 119 produktów

Termosy

Termos to gadżet dla każdego.

Termosy są niezwykle popularnymi gadżetem wśród miłośników turystyki, wspinaczki czy też wypadów na łonie natury. Dzięki swojej konstrukcji termosy umożliwiają przechowywanie ciepłych napojów czy dań przez dłuższy czas. Ich zastosowanie jest bardzo wszechstronne - od kaw po herbaty, zup po gulasze.

Wiele osób dostrzega nie tylko korzyści termosów podczas wycieczek czy kempingu, ale również ich wartość w codziennym życiu - przede wszystkim jako oszczędność czasu i pieniędzy. Zamiast częstego korzystania z czajnika czy kuchenki mikrofalowej, można przygotować gorący napój czy posiłek wcześniej i wyruszyć w drogę.

 

Termosy z logo firmy

Organizując konferencje czy spotkanie na szczycie, warto przygotować się w każdym detalu. Taki event jest swoistą wizytówką firmy. Dlatego należy pamiętać również o takich drobiazgach, jakim jest chociażby termos z nadrukiem. Umieszczone eleganckie logo firmy niejednokrotnie rzuci się w oczy podczas paneli dyskusyjnych czy wykładów. Z racji na to, że termosy konferencyjne są niezbędne w każdej szanującej się firmie, coraz więcej przedsiębiorców zamawia je na potrzeby swoje i pracowników. Takie termosy reklamowe można oczywiście w odpowiedni sposób spersonalizować, dzięki czemu będą jedyne w swoim rodzaju.

Termosy z grawerem jako ekskluzywna wizytówka Twojej firmy!

Termos z grawerem to ekskluzywna wizytówka, która warto mieć na stanie swojej firmy. Już sam fakt, że goście będą mieli stały dostęp do gorącego napoju sprawi, że firma zapunktuje w ich oczach. A jeśli do tego całość będzie prezentowała się bardzo estetycznie, to z pewnością uda się zdobyć jeszcze kilka dodatkowych punktów. Wiadomo, że to nie przeważy o losie negocjacji, ale warto zawsze być doskonale przygotowanym. Decydując się na zakup takich elementów wyposażenia, warto zwrócić uwagę na jakość graweru czy nadruku, na materiał z jakiego dany termos jest wykonany. Dobrze byłoby aby posiadał niezbędne atesty, przeznaczone dla produktów, które oscylują w kategoriach żywności i napojów. Nie bez znaczenia będzie również to, jak odporne są na zmienne temperatury – bo nie da się ukryć, że co jak co, ale termosy narażone są często na bardzo wysoką temperaturę.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.