Plecaki

W trosce o Twoje zdrowie oraz zdrowie Twojej pociechy Reklamowy Gadżet przygotował szeroki wybór wielofunkcyjnych plecaków z nadrukiem spełniających zasady ergonomii. Plecaki wyposażone są nie tylko w kieszeń z przeznaczeniem na książki czy gadżety szkolne lub osobiste. Plecaki zawierają kieszeń z przeznaczeniem na sprzęt lub gadżet elektroniczny.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 490 produktów

Znaleziono: 490 produktów

Plecaki

Plecaki reklamowe z logo

Odpowiednio dobrane gadżety promocyjne są bardzo ważnym elementem w każdej firmie. Produkty z logo firmy służą zarówno pracownikom jak i nadają się jako drobne upominki dla gości, nagrody w konkursach. Obecnie w zasadzie wszystko może być produktem reklamowym. Choćby plecaki firmowe czy walizki z nadrukiem.

Plecaki z firmowym nadrukiem

Szukając plecaków reklamowych warto zwrócić uwagę na kilka kwestii. Najważniejszą jest materiał, z którego dany plecak jest wykonany. W zależności od kwoty, jaką chcemy przeznaczyć na zakup takich gadżetów, można wybrać plecak reklamowy wykonany z wytrzymałych materiałów, które są wodoodporne – tu kwota będzie oczywiście wyższa. Jednak mamy wtedy pewność, że taki gadżet będzie wytrzymały i posłuży przez dłuższy czas. Coraz częściej firmy decydują się na plecaki reklamowe z nadrukiem, co pomaga budować wizerunek firmy. Koniecznie trzeba sprawdzić, jaką techniką wykonywany jest nadruk, czy nie będzie się o ścierał pod wpływem użytkowania.
Nie bez znaczenia są również gabaryty takich produktów. Najczęściej wybierane są niewielkie, podręczne plecaki, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie aby zdecydować się na plecak nawet kilkudziesięciolitrowy. Podobnie rzecz wygląda w przypadku walizek.

Plecaki reklamowe z logo firmy

Co dają plecaki firmowe z nadrukiem? Przede wszystkim pracownik poruszający się z takim ekwipunkiem jest żywą reklamą swojej firmy, a tej nigdy dość. Po drugie w natłoku firmowych długopisów czy kubeczków, taki plecak czy walizka będą się zdecydowanie wyróżniać, automatycznie przyciągając uwagę do firmy. Można na nich umieścić dowolne napisy, zająć większą lub mniejszą część powierzchni, używać znaków firmowych, różnych kolorów – ten wybór leży już po stronie zamawiającego. A jeśli nie ma się konkretnych pomysłów, zawsze można skorzystać z katalogów firm produkujących takie materiały. Z pewnością znajdzie się tam odpowiednią inspirację

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.