Torby

Polecamy torby reklamowe. Posiadamy w ofercie torby bawełniane, plastikowe, papierowe, tekstylne z możliwością wykonania firmowego nadruku. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 121 produktów

Znaleziono: 121 produktów

Torby

Torby reklamowe

Torby reklamowe to doskonały produkt promocyjny. Nadają się zarówno na konferencje, jak również w sytuacji, kiedy chcemy obdarować gadżetami promocyjnymi delegacje przybyłe do naszej firmy czy instytucji. Torby reklamowe z nadrukiem są niedrogim, ale za to bardzo sympatycznym podarunkiem, który przyda się na dłuższy czas.

Torby z własnym nadrukiem

Myli się ten, kto uważa, że torby reklamowe to zwykłe reklamówki, których pełno w każdym sklepie. Otóż torby reklamowe z nadrukiem to wyrób robiony na zamówienie, ponieważ wspomniany nadruk dopasowany jest tylko i wyłącznie do potrzeb klienta. Na takim produkcie może znaleźć się naprawdę wszystko – klient musi po prostu sprecyzować, czy chce torby z logo firmy czy może bardziej zależy mu na oryginalnym przesłaniu.

Torby reklamowe mogą być wykonane z przeróżnych materiałów. Najczęściej wybierane są bawełniane torby, aczkolwiek coraz większą popularnością cieszą torby jutowe czy nawet eko torby, wytwarzane z zużytych banerów reklamowych. Decydując się na ekologiczne torby dodatkowo chronimy środowisko, co w dzisiejszych czasach jest bardzo dobrą decyzją.

 

Torby podróżne

Torby podróżne, walizki oraz torby sportowe są dostępne w różnych materiałach wykonania, takich jak skóra ekologiczna, nylon czy poliester. Ich ilość przegródek zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji, oraz od rodzaju zastosowania - torby sportowe często posiadają wiele odseparowanych przegródek na różne akcesoria sportowe, podczas gdy walizki czy torby podróżne często posiadają dużą przestrzeń niewyposażoną w przegródki, co pozwala na swobodne zapakowanie dużej ilości rzeczy.

 

Zazwyczaj torby te zapinane są na zamek, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest łatwość i szybkość otwierania i zamykania torby. Wiele firm oferuje możliwość znakowania swojego logo na torbach, co jest doskonałym sposobem na reklamę firmy oraz na wyróżnienie się spośród innych marek.

 

Torby podróżne, walizki i torby sportowe z pewnością są nieodłącznymi elementami każdej garderoby. Odpowiednio dobrana torba pozwala na podróżowanie w wygodny i bezpieczny sposób, a także na wykonywanie sportowych aktywności z dużym komfortem. Przy wyborze torby warto zwrócić uwagę nie tylko na materiał i ilość przegródek, ale także na wielkość i rodzaj zamków oraz na kolorystykę i design.

Torby konferencyjne

Jakie zastosowanie mogą mieć tego typu torby? Mogą być wykorzystane jako nagrody w konkursach, oczywiście wypełnione dodatkową zawartością promocyjną. Świetnie sprawdzają się również podczas konferencji – wiadomo, że zaproszeni goście powinni otrzymywać pakiet materiałów szkoleniowych. I właśnie w takich torbach można je wręczać. Decydując się na bawełniane torby konferencyjne z wygodnymi długimi uszami, dajemy gościom użyteczny prezent, w którym nie tylko zawiozą do domu materiały reklamowe naszej firmy, ale również będą mogli później w nim nosić chociażby zakupy. Obecnie trudno sobie wyobrazić aby jakakolwiek delegacja wyszła z siedziby firmy bez takiego gadżetu, więc jeśli jeszcze nie macie ich na stanie to najwyższy czas takie torby zamówić

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.