notesy i notatniki

Wybrane filtry:

Znaleziono: 897 produktów

Znaleziono: 897 produktów

notesy i notatniki

Notatniki reklamowe to nadal bardzo popularna forma promocji firmy i częsty element wyposażenia biurowego. Mimo rozwoju technicznego oraz coraz częstszego zastępowania artykułów papierniczych różnymi formami elektronicznymi, tradycyjne opcje zapisywania różnych informacji wciąż znajdują swoich zwolenników.

Notesy reklamowe z logo firmy

Wybór jest szeroki i zróżnicowany. Od tanich notatników, przez kolorowe notesy dla dzieci, na eleganckich formach kończąc. Spotkać możemy również zestawy z długopisem lub ołówkiem, notatniki w wersji ekologicznej, w twardej lub miękkiej oprawie, a także formy z różnym rodzajem kartek. Wybór zależny jest tak naprawdę tylko i wyłącznie od naszych potrzeb. Opcji jest wiele, a podejmując decyzję musimy pamiętać czy będzie to upominek, część wyposażenia naszej firmy, czy też artykuł papierniczy stanowiący element wyprawki szkolnej naszego dziecka.

Skórzane notesy reklamowe

Notesy reklamowe skórzane są najbardziej gustowną i wyjątkową formą tego rodzaju zeszytów. Ręcznie wykonany na specjalne zamówienie notes może być bardzo trafnym i oryginalnym prezentem. Dla niektórych może być on również formą pamiętnika i miejscem zapisywania najważniejszych informacji, dlatego tak ważna jest jego forma oraz wygląd. Notesy reklamowe z nadrukiem to doskonały pomysł na promocję. Klienci bardzo często używają tego typu gadżetów, dlatego notesy są świetnym i jednym z tańszych nośników reklamy. Zestaw składający się z notatnika z nadrukiem oraz firmowego długopisu doskonale sprawdzi się jako prezent promocyjny. Warto pamiętać, że taki rodzaj upominku nie obciąży za bardzo naszego portfela, a z pewnością spełni swoją funkcję.

Notesy z własnym nadrukiem dla Klientów

Notatniki są produktem codziennego użytku dla wielu klientów, przez co stanowią doskonałą i prostą formę reklamy. Warto wziąć także pod uwagę opcję bloczków notesowych bez okładki zawierającymi dane naszej firmy. Nasi klienci zapisując coś na takich kartkach mogą przekazywać je dalej, co sprytnie poszerzy zasięg naszej reklamy.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.