Notesy i notatniki

Notatniki reklamowe to nadal bardzo popularna forma promocji firmy i częsty element wyposażenia biurowego. Mimo rozwoju technicznego oraz coraz częstszego zastępowania artykułów papierniczych różnymi formami elektronicznymi, tradycyjne opcje zapisywania różnych informacji wciąż znajdują swoich zwolenników.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 794 produktów

Znaleziono: 794 produktów

Notesy i notatniki

Notesy reklamowe z logo firmy

Wybór jest szeroki i zróżnicowany. Od tanich notatników, przez kolorowe notesy dla dzieci, na eleganckich formach kończąc. Spotkać możemy również zestawy z długopisem lub ołówkiem, notatniki w wersji ekologicznej, w twardej lub miękkiej oprawie, a także formy z różnym rodzajem kartek. Wybór zależny jest tak naprawdę tylko i wyłącznie od naszych potrzeb. Opcji jest wiele, a podejmując decyzję musimy pamiętać czy będzie to upominek, część wyposażenia naszej firmy, czy też artykuł papierniczy stanowiący element wyprawki szkolnej naszego dziecka.

Skórzane notesy reklamowe

Notesy reklamowe skórzane są najbardziej gustowną i wyjątkową formą tego rodzaju zeszytów. Ręcznie wykonany na specjalne zamówienie notes może być bardzo trafnym i oryginalnym prezentem. Dla niektórych może być on również formą pamiętnika i miejscem zapisywania najważniejszych informacji, dlatego tak ważna jest jego forma oraz wygląd. Notesy reklamowe z nadrukiem to doskonały pomysł na promocję. Klienci bardzo często używają tego typu gadżetów, dlatego notesy są świetnym i jednym z tańszych nośników reklamy. Zestaw składający się z notatnika z nadrukiem oraz firmowego długopisu doskonale sprawdzi się jako prezent promocyjny. Warto pamiętać, że taki rodzaj upominku nie obciąży za bardzo naszego portfela, a z pewnością spełni swoją funkcję.

Notesy z własnym nadrukiem dla Klientów

Notatniki są produktem codziennego użytku dla wielu klientów, przez co stanowią doskonałą i prostą formę reklamy. Warto wziąć także pod uwagę opcję bloczków notesowych bez okładki zawierającymi dane naszej firmy. Nasi klienci zapisując coś na takich kartkach mogą przekazywać je dalej, co sprytnie poszerzy zasięg naszej reklamy.

Notatniki z własnym nadrukiem na co dzień

Istnieją artykuły promocyjne, których ludzie będą używać każdego dnia. To doskonała okazja na promocję marki poprzez klientów, jak i pracowników. Notesy firmowe to klasyczny gadżet reklamowy. Nic dziwnego, mogą być ładne i estetyczne, ale ich najważniejszą cechą jest praktyczność. Notatniki reklamowe gwarantują, że logo Twojej firmy będzie częścią codzienności, obowiązków w pracy, szkole, lub w podróży.

Notesy reklamowe - dlaczego warto?

Notatniki firmowe, bez względu na ilość posiadanych smartfonów, czy laptopów, rozwiązują i będą rozwiązywać sposób na organizację codziennych obowiązków. A ponieważ zwykły zeszyt to nie wszystko, niestandardowe notatniki pomagają zbudować relację z klientami, potencjalnymi klientami i pracownikami poprzez wizerunek Twojej marki. Spersonalizowany notes z logo firmy, to artykuł promocyjny, który pomoże Ci pozycjonować i budować świadomość marki.

Notatniki są używane na co dzień w środowisku zawodowym, edukacyjnym i społecznym. Dzięki swoim markowym notatnikom dotrzesz do szerokiego i bardzo zróżnicowanego grona odbiorców. Są poręczne, dzięki temu sprawdzają się jako mobilny nośnik reklamy dla Twojej firmy. Notatniki czy notesy są bardzo praktycznym gadżetem na uczniów, studentów, uczestników szkoleń, warsztatów, kursów, ale chętnie korzystają z nich również pracownicy biurowi. Popularne są notesy formatu A5 z elastyczną gumką (kolorową zakładką z tasiemki) w wielu kolorach:  czarny, niebieski, czerwony, biały, żółty, zielony, pomarańczowy, różowy, fioletowy, turkusowy, jasnozielony. Na gładkiej okładce notatnika A5 możemy nadrukować Twoje logo metodą tampodruku lub zrobić grawer laserowy. W przypadku notatników ekologicznych z recyklingu, które są spiralowane, nadrukujemy Twoje reklamowe logo tampodrukiem. 

Notesy z własnym nadrukiem - jak spersonalizować i kupić notatniki z logo firmy?

W każdym z naszych modeli notesów chcemy, abyś odnalazł detale i charakterystyczne elementy, dzięki czemu personalizując notatniki swoim logo, otrzymasz unikatowe przedmioty dla swojej firmy. Dlatego znajdziesz notesy w różnych rozmiarach, z różnymi okładkami i wykończeniami wysokiej jakości. Jeśli myślisz o stworzeniu niestandardowych notesów z nadrukiem z logo Twojej firmy, Reklamowy Gadżet dostosuje się do Ciebie.
Notesy mogą być klejone dzięki czemu wyrywane kartki są wygodne dla robienia luźnych notatek. Najczęściej klienci zamawiają notesy w kratkę formatu A4 lub A5, ale możemy także wydrukować notes wielkości A6. Takie notesy projektujemy od gładkiej kartki, zatem możemy je zrobić w kratkę, w linie, w kropki w dowolnym kolorze. Nadrukujemy Twoje logo, dane firmy, więc mamy wiele możliwości personalizacji notesu klejonego lub na spirali.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.