teczki konferencyjne

Wybrane filtry:

Znaleziono: 116 produktów

Znaleziono: 116 produktów

teczki konferencyjne

Teczki konferencyjne wykonane są z lepszej jakości odpowiednio usztywnionego papieru. Sposób w jaki teczka reklamowa jest złożona sprawia, że ma dużo miejsca na prezentację oferty. Często mają odpowiednie nacięcia, w których można umieścić swoją wizytówkę. To, co odróżnia te teczki konferencyjne od innych, to zadruk.

Teczki konferencyjne z logo firmy

Każda teczka konferencyjna zostaje zadrukowana odpowiednią grafiką, która ma za zadanie zaprezentować i reklamować firmę. Dobrze przemyślana grafika na takiej teczce, natychmiast przyciąga uwagę i pomaga w zrobieniu pierwszego dobrego wrażenia.

Segregatory reklamowe dla Klientów

Jeżeli oferta firmy jest duża i trudno zmieścić ją do jednej teczki, dobrym rozwiązaniem jest zainwestowanie w segregatory reklamowe. Dużo bardziej wytrzymały, ułatwia przeglądanie pokazywanych materiałów, bez konieczności ich wyciągania.

Pojemność segregatora zależy od mechanizmu wewnętrznego, który może być prosty: dwu lub cztero-ringowy, albo zabezpieczający dokumenty przed przesuwaniem się i wyposażony w dźwignię. Sposób zamykania segregatora także łatwo dostosować do swoich potrzeb: może być standardowy, zamykany na magnesy, rzepy lub gumkę. Okładkę segregatorów reklamowych należy zadrukować grafiką firmy. Ponieważ nie mają one miejsca na wizytówki, dobrze przy projektowaniu takiej grafiki uwzględnić dane kontaktowe do firmy.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.