Metalowe

Wybrane filtry:

Znaleziono: 26 produktów

Znaleziono: 26 produktów

Metalowe

Metalowe pendrive'y z logo firmy

Ekskluzywne metalowe pendrive'y (także w opakowaniach skórzanych) zadowoloną z pewnością niejednego fana nowych technologii. Można je zarówno wygrawerować, jak i zrobić na nich nadruk.

Metalowy pendrive

Wielu z nas korzysta z pamięci masowej w chmurze, ilekroć musimy zapisywać lub przesyłać pliki, ale w rzeczywistości lokalna pamięć masowa – w postaci pendrive USB – nadal ma przewagę szybkości i niezawodności. Pendrive’y metalowe są dziś ogromną częścią branży urządzeń pamięci masowej. Niezależnie od tego, czy chcesz szybko przenieść zdjęcia z wakacji, czy też musisz upewnić się, że zespół sprzedaży ma najnowszą wersję prezentacji PowerPoint, pendrive to sprytne rozwiązanie. Poza kwestią miejsca na dysku musisz wziąć pod uwagę trwałość, szybkość, rodzaj portu USB, fizyczny rozmiar dysku i cenę.

Pamięć USB z grawerem

Pendrive’y są doskonałym gadżetem reklamowym dla każdego. Praktyczne przedmioty, które faktycznie znajdują zastosowanie w codziennym życiu to mądry sposób na reklamę swojej marki. Do wyboru jest tak wiele stylów i wzorów, że łatwo znaleźć odpowiedni. Pamięci USB z grawerem to szczególny sposób na pokazanie komuś, że jest ważny i zauważony. Reklamowe pamięci USB dla pracowników mogą pomóc zbudować więź z Twoją marką, ciesząc się funkcjonalnym gadżetem. Grawer na pendrive może zawierać logo Twojej marki lub motywujący czy zabawny tekst, który jest elementem Twojego przesłania. 

Pendrive na prezent

Pendrive'y są doskonałym prezentem dla przyjaciół i członków rodziny, którzy zawsze gubią ważne pliki lub brakuje im miejsca na dysku. Personalizowany pendrive to połączenie praktycznego i eleganckiego prezentu. Pendrive'y są dostępne w różnych pojemnościach, więc możesz wybrać taki, który będzie odpowiadał potrzebom Twojej bliskiej osoby. Są też stosunkowo niedrogie, co czyni je świetną opcją dla osób dbających o budżet. Ponadto pendrive'y są małe i przenośne. Pendrive z dedykacją to szczególny sposób na pokazanie komuś, jak bardzo o nim myślisz.

Metalowe pendrive'y z logo firmy

Ekskluzywne metalowe pendrive'y dostępne także w opakowaniach skórzanych, zadowoloną z pewnością niejednego fana nowych technologii. Można je zarówno wygrawerować, jak i zrobić na nich nadruk.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.