Pendrive PDm-1

Pendrive

Klasyczna, o ponadczasowym kształcie pamięć USB wykonana z metalu w dwóch odcieniach kolorystycznych – srebrnym i grafitowym. Elegancka, satynowa powierzchnia obudowy w atrakcyjny sposób wyeksponuje zamieszczone logo. Posiada obrotowe zamknięcie z praktycznym uszkiem. USB 3.0 – opcjonalnie.

Kod produktu: PDm-1

Wymiar: Wymiary: 58,5 x 17 x 10 mm; logo:38 x 14 mm

Kolor: wielokolorowy

Materiał: metal

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Pendrive USB

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Przedstawiamy pendrive PDm-1 - idealne połączenie klasyki i nowoczesności. Dzięki ponadczasowemu wzornictwu PDm-1 jest doskonałym dodatkiem do każdego domu lub biura. Pokaż swój styl dzięki dwóm opcjom kolorystycznym, srebrnej i grafitowej. Elegancka satynowa powierzchnia obudowy ujawnia swoje piękno niezależnie od tego, czy zdecydujesz się umieścić na niej logo swojej firmy, czy nie. Dla wygody, ten pendrive posiada obrotowe zamknięcie z oczkiem, aby upewnić się, że dane są zawsze w zasięgu ręki! I nie zapomnij o opcjonalnej funkcji USB 3.0, dzięki której możesz polegać na szybkim i niezawodnym transferze danych za każdym razem, gdy go używasz! Pendrive PDm-1 to funkcjonalność bez kompromisów w kwestii stylu.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.