Gry i zabawki

Gry i zabawki reklamowe dobierane są tematycznie. Dla przykładu, dział zajmujący się ekologią zamawia gry i zabawki nawiązujące do tego tematu, dział kultury i sportu postawi na bardziej sportowe gadżety. Oczywiście są również gry i zabawki reklamowe ogólne, które świetnie nadają się na każda okazję.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 246 produktów

Znaleziono: 246 produktów

Gry i zabawki

Zabawki i gry z logo firmy

 

Ciekawym działaniem promocyjnym jest na przykład obdarowywanie z okazji urodzin nowych mieszkańców. Wiadomo, że noworodkowi gry i zabawki jeszcze nie są potrzebne, ale może to być np śliniaczek czy kocyk. Zakupione jako materiały promocyjne takie właśnie akcesoria są doskonałymi nagrodami w konkursach organizowanych prze miasto czy szkoły, które są placówkami podległymi magistratowi. Przeważnie bowiem podległe jednostki zgłaszają się z wnioskiem o wydanie materiałów promocyjnych i takie właśnie gadżety doskonale się wtedy sprawdzają.

Zabawki z własnym nadrukiem

Z racji na to, że jest coraz większe zapotrzebowanie na tego typu produkty, nie brakuje firm, które zajmują się tworzeniem. Oczywiście wiadomo, że każdy taki element musi być promocyjny, czyli posiadać logo miasta nadrukowane na planszach czy zabawkach. Myli się jednak ten, który uważa, że nie widać nic poza logotypem – obecnie stawia się większy nacisk na dyskretne lokowanie marki niż było to jeszcze kilkanaście lat temu

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.