zabawki pluszowe

Wybrane filtry:

Znaleziono: 169 produktów

Znaleziono: 169 produktów

zabawki pluszowe

Maskotki reklamowe

Miłe w dotyku, duże lub małe – maskotki lubi chyba każdy. To najpopularniejsze zabawki, które towarzyszą nam od dzieciństwa. Nic więc dziwnego, że wdarły się też w codzienne dyscypliny życia. Na przykład, maskotki reklamowe świetnie sprawdzają się jako materiały promocyjne.
Mówiąc o takich produktach jak maskotki reklamowe możemy mieć na myśli mnóstwo gadżetów. Zacznijmy jednak od największych. Podczas wielkich imprez, organizowanych przez miasta, często można zauważyć, jak po stadionie czy miejscu, gdzie dana impreza się odbywa spacerują ogromne maskotki reklamowe. Przeważnie są to maskotki, które nawiązują do herbu danego miasta. Taki strój ma naprawdę duże wymiary, a jego noszenie wiąże się z dużym wysiłkiem. Jednak każde miasto taką zabawkę na stanie posiada. Zresztą nie tylko miasta inwestują w takie ogromne gadżety – drużyny sportowe, wesołe miasteczka, galerie handlowe – wszędzie tam można je spotkać, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, gdy zachęcają klientów do zakupów.

Maskotki z logo firmy

Jednak maskotki reklamowe nie muszą być oczywiście takie wielkie. W magazynach wypełnionych gadżetami promocyjnymi można spotkać przyczepione miśki do breloczków, czy puchate stworki w koszulkach z logo danej firmy. Takie zabawki doskonale nadają się jako nagrody w konkursach dla przedszkolaków czy uczniów szkół podstawowych. Aczkolwiek prawda jest taka, że słodkiego pluszaka z logo firmy przygarnie osoba w każdym wieku.

Maskotki z własnym nadrukiem

Takie zabawki, opatrzone logotypem to chyba najmilsza forma promocji. Kupując je w ilościach hurtowych, cena wcale nie jest zastraszająca. Co więcej, często można wytargować jakiś rabat. Pamiętajmy tylko, aby nie zamawiać takich gadżetów na ostatnią chwilę, aby była pewność, że nie zabraknie ich na stanie danej firmy tuż przed ważną imprezą. Sprawdzajmy też, czy zamówione przez nas maskotki reklamowe i inne gadżety są wykonane z dobrej jakości materiałów, by mogły jak najdłużej cieszyć obdarowaną osobę i jednocześnie reklamować firmę.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.