Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig" to bardzo dobra odzież robocza dla pracowników firmy z wyhaftowanym logo firmy. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy EN 17353:2020 Typ A (światło dzienne) dla kolorów Yellow oraz Orange Idealna do rozróżniania poszczególnych grup/osób Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 423.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

19.88 zł netto

24.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy odblaskową kamizelkę roboczą "Leipzig", idealne rozwiązanie zapewniające widoczność logo lub wiadomości w dzień i w nocy. Dzięki konstrukcji wykonanej w 100% z poliestru, zapewniającej oddychalność i wygodę noszenia, kamizelka ta jest dostosowana do każdej sytuacji na zewnątrz. Dodatkowo, dzięki czarnej lamówce zapewniającej eleganckie wykończenie, które będzie wyglądać świetnie na każdym, nie będziesz musiał rezygnować z estetycznego wyglądu.
Bezpieczeństwo Twojego zespołu jest dla nas najważniejsze, a certyfikat EN 17353:2020 Typ A (światło dzienne) gwarantuje, że kamizelka odblaskowa spełnia najwyższe standardy widoczności w ciągu dnia. Dzięki kamizelce odblaskowej Leipzig Twój przekaz będzie zawsze głośny i wyraźny, zarówno w dzień, jak i w nocy. I nie ma już obaw, że błędna komunikacja opóźni Twoją pracę - żółty kolor łatwo odróżnia się od pomarańczowego, dzięki czemu można szybko i łatwo przydzielić pracowników do oddzielnych zespołów.
Bez względu na to, czy pada deszcz, czy świeci słońce, kamizelka odblaskowa Leipzig sprawi, że Twój projekt będzie realizowany zgodnie z planem, a jednocześnie będzie dumnie prezentować wizerunek Twojej marki - a wszystko to zapakowane w indywidualną plastikową torbę ułatwiającą dystrybucję. Dzięki bezpłatnej wysyłce i szybkiej dostawie, po co czekać? Wyposaż się już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.