Parasole automatyczne

Automatyczne parasole reklamowe to nie tylko ochrona przed deszczem - to skuteczna wizytówka każdej firmy. Ich łatwa obsługa i trwałość sprawiają, że każda marka może cieszyć się długotrwałą ekspozycją swojego logo w rozmaitych warunkach pogodowych.

Wybrane filtry:

Znaleziono: 420 produktów

Znaleziono: 420 produktów

Parasole automatyczne

Parasol automatyczny — czym się charakteryzuje?

Parasol automatyczny charakteryzuje się bardzo łatwą obsługą. Chcąc rozłożyć lub złożyć parasol, wystarczy nacisnąć przycisk, znajdujący się na rączce parasola. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie — szczególnie, jeśli ma się zajęte ręce, a nagle zacznie padać deszcz. W sklepie reklamowygadzet.pl dostępnych jest kilkadziesiąt różnych parasoli automatycznych. Do wyboru są one w rozmaitych kolorach — większość z nich jest gładka, ale są też parasole kolorowe lub z danym wzorem. Co więcej, oferowane przez nas parasole, dostępne są w różnych rozmiarach. Warto zapoznać się z naszą szeroką ofertą i wybrać idealny parasol, który posłuży rozpromowaniu Twojej działalności.

Parasol z nadrukowanym logo firmy jako gadżet reklamowy — czy warto?

Pewnie nie raz widziałeś już parasol, który posiadał nadrukowane logo danej działalności. Być może nawet minąłeś się kiedyś na ulicy z inną osobą, która posiadała właśnie takowy parasol lub sam posiadasz taką parasolkę w domu? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na podane przez nas stwierdzenie lub zadane pytania, odpowiedź jest jasna — warto zainwestować w parasole jako gadżety reklamowe dla potencjalnych Klientów. Dlaczego? Jest to niemal „chodząca reklama” dla Twojej firmy! Parasole są praktycznymi upominkami, przez co możesz być pewny, że obdarowane przez Twoją firmę osoby, z pewnością będą używać parasola z nadrukowanym logiem Twojej działalności. To zwiększy szansę na rozpoznawalność Twojej marki, bowiem dana osoba będzie poruszała się w deszczowe dni po mieście z otrzymanym reklamowym parasolem. Co więcej, niektórzy ludzie czują się w obowiązku, aby odwdzięczyć się za otrzymany prezent gratisowy. Prawdopodobnie wtedy skorzystają właśnie z Twoich usług lub zrobią u Ciebie zakupy. Jesteśmy więc zdania, że warto zainwestować w parasole z nadrukowanym logo firmy jako gadżet reklamowy.

3 powody, dla których warto wybrać reklamowygadzet.pl

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy skorzystać z naszej oferty, przedstawimy Ci trzy najważniejsze powody, dla których, chcąc zamówić reklamowe gadżety, warto wybrać właśnie nasz sklep. Jednak zanim to, należy jeszcze wspomnieć, że można by ich wymienić więcej, aczkolwiek skupimy się na tych najważniejszych.

Reklamowy Gadżet działa już przeszło 10 lat

przez ten czas nabraliśmy ogromnego doświadczenia, a świadczyć mogą o tym nasze współprace ze znanymi markami. Wśród nich można wyróżnić Allegro, OLX Group, DHL, Black Red White, empik, Koleje Wielkopolskie czy Politechnikę Poznańską.

Posiadamy ogromny wybór gadżetów firmowych

nie tylko pośród parasolów automatycznych. W sklepie reklamowygadzet.pl dostępne są setki rozmaitych produktów — od ekologicznych, przez sportowe gadżety, aż po słodycze czy elektronikę. Warto przejrzeć naszą ofertę i zapoznać się z naszymi propozycjami.

Dobre ceny gadżetów reklamowych

w naszym sklepie posiadamy niskie ceny produktów, dzięki czemu nawet kupując hurtowo dany przedmiot, nie odczuje się wysokiej kwoty za całe zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Reklamowy Gadżet, a także do skorzystania z niej!

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.