parasole automatyczne

Wybrane filtry:

Znaleziono: 447 produktów

Znaleziono: 447 produktów

parasole automatyczne

Każda firma marzy o tym, aby stać się możliwie jak najbardziej rozpoznawalną. Budowanie pozytywnego wizerunku marki czy firmy, jest obecnie standardem. Do tego celu, wykorzystuje się różnego rodzaju praktyki. Jedną z nich, jest bez wątpienia rozdawanie na spotkaniach różnego rodzaju gadżetów firmowych. Które z nich są jednak najlepsze? Które gadżety najskuteczniej budują nasz wizerunek w oczach potencjalnych klientów? Zdecydowanie możemy uznać za takowe parasole firmowe.

Parasole reklamowe z logo firmy

Kolorowe parasole reklamowe, to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych i przynoszących realne korzyści, gadżetów reklamowych. W dużej mierze sukces, jaki stoi za parasolami reklamowymi, związany jest przede wszystkim z tym, iż jest to gadżet nie tyleż atrakcyjny, co po prostu praktyczny. Parasole z nadrukiem, najczęściej zaprojektowane są w bardzo atrakcyjny i estetyczny sposób. Co więcej – nierzadko też są one ciekawym dodatkiem – np. do zakupu konkretnego produktu. Rozdawanie gadżetów firmowych – w tym także parasoli z nadrukiem – staje się coraz częstszą i powszechniejszą praktyką. Osoby, które otrzymują takie gadżety, zdecydowanie lepiej postrzegają potem markę czy firmę. Musimy też pamiętać o tym, że parasolki reklamowe, to tak naprawdę darmowe zabezpieczenie przed deszczem. Ile razy zdarzyło wam się zgubić, czy zniszczyć parasolkę? W przypadku, kiedy parasole z nadrukiem, otrzymujemy w gratisie, nawet jeśli ulegną one zniszczeniu, nie będzie nam ich szkoda. Warto jednak podkreślić, że zwykle są one jednak dużo bardziej solidnie wykonane niż parasolki, które kupujemy np. w markecie.

Zobacz różne rodzaje parasoli: automatyczne oraz manualne, a także peleryny przeciwdeszczowe

 

Peleryna przeciwdeszczowa pomocna w czasie niekorzystnej aury.

 

Peleryna przeciwdeszczowa to rodzaj odzieży zaprojektowanej w celu zapewnienia pełnej osłony ciała przed deszczem. Posiada trwałą powłokę zewnętrzną wykonaną z wodoodpornych materiałów, takich jak nylon lub poliester, a także specjalistyczny kaptur z regulowanym sznurkiem, który pomaga utrzymać głowę w suchości i komforcie. Peleryna została zaprojektowana z myślą o komforcie i wygodzie, zapewniając pełne pokrycie ciała, które pasuje do każdego zestawu ubrań w uniwersalnym rozmiarze. Nosząc tą odzież ochronną, możesz pozostać suchy i nadal cieszyć się aktywnością na świeżym powietrzu, nawet gdy pogoda nie dopisuje. Peleryna może być także artykułem reklamowym. Na Twoje życzenie mozemy oznakować je logiem Twojej firmy.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.