parasole manualne

Wybrane filtry:

Znaleziono: 177 produktów

Znaleziono: 177 produktów

parasole manualne

Jak działają parasole manualne?

Parasole manualne działają na podstawie tradycyjnego sposobu. Chcąc rozłożyć lub złożyć parasol, należy zrobić to za pomocą mechanizmu manualnego, a więc przesunąć specjalny suwak, który znajduje się w stelażu. Rozkładając parasol należy przesunąć tenże suwak w górę, z kolei składając parasolkę — w dół. Z pewnością miałeś kiedyś do czynienia z takim lub podobnym rodzajem parasola. Choć parasole manualne nie są tak wygodne w użytkowaniu jak parasole automatyczne, bowiem mając zajęte ręce, trudno będzie rozłożyć lub złożyć parasolkę, to odznaczają się one dużą klasą i elegancją.

Jakie parasole manualne są dostępne w sklepie reklamowygadzet.pl?

Być może zdążyłeś się już przekonać, że w sklepie reklamowygadzet.pl posiadamy naprawdę spory wybór produktów reklamowych dla firm i organizacji. Wśród naszego asortymentu można znaleźć również wspomniane parasole manualne. Posiadamy ich ponad 170 modeli, więc z pewnością znajdziesz taki, który najlepiej sprawdzi się do promowania Twojej działalności. W sklepie Reklamowy Gadżet znaleźć można parasolki damskie, męskie, a także dziecięce. Co więcej, dostępne są one w większości w gładkich kolorach, jednak są również takie, które zawierają każdy kolor tęczy. W sklepie reklamowygadzet.pl dostępne parasolki dzielą się jeszcze na parasole składane, a więc takie, które po złożeniu mogą się zmieścić nawet do większej torebki lub plecaka, a także te z długą laską. To od Ciebie zależy jaki rodzaj i kolor parasolów manualnych wybierzesz, aby promowały one Twoją firmę.

Czy warto wybrać parasol manualny jako gadżet firmowy?

Odpowiedź jest krótka: warto! Parasole są praktycznym gadżetem firmowym, co do którego możesz mieć pewność, że będzie on używany — w dodatku na ulicy, gdzie spotkać można dziesiątki przechodniów. Wtenczas może zwiększyć się rozpoznawalność danej marki. Im atrakcyjniejszy będzie parasol, tym więcej osób zapamięta nazwę tejże firmy. Innym powodem, dla którego parasol manualny może być dobrym gadżetem reklamowym jest to, iż stanowi on duży i atrakcyjny upominek gratisowy. Niektórzy, chcąc się za niego odwdzięczyć, postanawiają skorzystać z usług firmy, od której dostali gadżet lub zrobią u niej zakupy. Co więcej, ludzie lubią otrzymywać takowe prezenty. Kiedy więc otrzymają parasolkę od danej firmy, z pewnością miło ją zapamiętają. Zdecydujesz się więc na zainwestowanie w parasole manualne z nadrukiem loga firmy? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.