Kamizelka odblaskowa reklamowa robocza Duo-Pack - podwójny pakiet

ODZIEŻ

100% poliester Żółta torba zapinana na rzepy z uchwytem do przenoszenia Torba zawiera 2 kamizelki odblaskowe w żółtym kolorze dla dorosłych (X217 – 409.13) Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 5 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 418.13

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

29.19 zł netto

35.90 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

  • Przedstawiamy naszą rewolucyjną reklamową kamizelkę odblaskową Duo-Pack - podwójna ochrona, o połowę mniej kłopotów! Ten jasnożółty duopak kamizelek jest idealny dla zapracowanych profesjonalistów, którzy potrzebują dwóch kamizelek pod ręką do każdej pracy. Obie kamizelki są wykonane w 100% z poliestru i mają zapięcie na rzep, aby zapewnić ich bezpieczne dopasowanie. Odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) pokrywają obie kamizelki z przodu i z tyłu, zapewniając widoczność nawet w warunkach słabego oświetlenia, dzięki czemu można pewnie wykonywać zadania w miejscu pracy. Co więcej, wszystkie nasze paski odblaskowe zostały przetestowane zgodnie z normami EN ISO 20471:2013/A1:2016, dzięki czemu możesz mieć pewność, że są one najwyższej jakości i trwałe - producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN przez 5 cykli prania w temperaturze do 40°C! Zadbaj o swoje bezpieczeństwo, nie rezygnując z wygody i już dziś zaopatrz się w reklamową kamizelkę odblaskową Duo-Pack!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.