Dziecięca Kamizelka Odblaskowa "Aalborg"

ODZIEŻ

Dziecięca Kamizelka Odblaskowa "Aalborg" to bardzo dobra reklamowa odzież bezpieczeństwa dla dzieci idealna na Twoją osobistą dedykacje w połączeniu z logo firmy. 100% poliester Pełen zamek błyskawiczny Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 411.13

Wymiar: 2XS, XS, S

Kolor: fluorescecyjny pomarańczowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

20.37 zł netto

25.06 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Dziecięca kamizelka odblaskowa "Aalborg" to idealna odzież ochronna dla dzieci, gdy są poza domem. Wykonana w 100% z poliestru kamizelka ma czarne krawędzie i zamek błyskawiczny zapewniający maksymalną ochronę. Aby zapewnić lepszą widoczność podczas ciemnych nocy, kamizelka posiada również odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) zarówno z przodu, jak i z tyłu kamizelki - pomagając zwiększyć bezpieczeństwo najmłodszych. Co więcej, produkt ten jest zgodny z normami EN 17353:2020, dzięki czemu możesz mieć pewność, że spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Kamizelka odblaskowa dla dzieci "Aalborg", pakowana pojedynczo w plastikową torbę, jest coraz bardziej popularnym wyborem wśród rodziców na całym świecie! Zagwarantuj bezpieczeństwo swoim dzieciom już dziś, inwestując w ten wspaniały produkt.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.