Opaska samozaciskowa BONDO

Narzędzia

Samozaciskowa opaska odblaskowa sprawi, że będziesz widoczny zawsze i wszędzie. Logo nadrukujemy na powierzchni opaski. UWAGA-przy towarze poznakowanym nie pakujemy w worki po 10 sztuk, tylko w karton zbiorczy po 100 sztuk.

Kod produktu: 20304-12

Wymiar: 299 x 30 x 3 mm

Kolor: żółty

Materiał: tworzywo

Dostępność: 82321 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.70 zł netto

2.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Opaska samozaciskowa BONDO to idealne akcesorium zarówno dla tancerzy biznesowych, jak i sportowców! Te modne opaski odblaskowe mają imponującą funkcję samozaciskową, która pozwala na wygodne noszenie opaski przez cały dzień. Są nie tylko wysoce funkcjonalne - dzięki odblaskowej powierzchni są dobrze widoczne w warunkach słabego oświetlenia - ale mają również nadrukowane niestandardowe logo, dzięki czemu możesz pokazać swój niepowtarzalny styl. Ponadto, bez konieczności martwienia się o zapięcia lub rozmiar, łatwo jest szybko założyć samozaciskową opaskę BONDO i ruszyć w miasto! A jeśli zamawiasz dla grupy osób? Nie ma problemu - nasz zbiorczy karton 100 opasek pozwala każdemu dopasować się stylowo, pozostając bezpiecznym i widocznym w dzień i w nocy. Odbierz samozaciskową opaskę BONDO już dziś; Twoje bezpieczeństwo jest tego warte!

 

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.