Długopis touch TIN 2

Do pisania

Biały metalowy długopis z końcówką do ekranów dotykowych. Wykonany z bardzo dobrej jakości materiałów, co przyczynia się do komfortu jego użytkowania. Posiada wkład o kolorze niebieskim. Zrobiony w eleganckim i klasycznym stylu, dlatego doskonale sprawdzi się jako gadżet reklamowy dla Twojej działalności, ponieważ jest opcja umieszczenia na nim własnego logo.

Kod produktu: 19610-01

Wymiar: 136 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: biały

Materiał: metal

Dostępność: 71061 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

1.85 zł netto

2.28 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Poznaj zupełnie nowy poziom wygody dzięki pióru dotykowemu TIN 2! Charakteryzuje się smukłą, lekką metalową konstrukcją, która zapewnia dokładność i precyzję podczas interakcji z urządzeniem z ekranem dotykowym. Kolorowa końcówka rysika ułatwia rysowanie lub pisanie na urządzeniu, a łatwy mechanizm przekręcania sprawia, że już nigdy nie będziesz musiał martwić się o zgubienie nasadki długopisu. Dodatkowo, świeży, letni niebieski tusz jest tak gładki i łatwy w użyciu, że szczypanie i niedokładne ruchy stają się przeszłością. Usprawnij swoją pracę już dziś dzięki niesamowitemu pióru dotykowemu TIN 2 - bo po co zadowalać się czymś gorszym?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.