Długopis papierowy PINKO

Do pisania

Żółty papierowy, ekologiczny długopis PINKO, z zatyczką. Doskonale nada się jako gadżet reklamowy Twojej działalności, ze względu na opcję wstawienia własnego logo. Szeroka gama kolorystyczna. Wykonany z dobrych materiałów, które zapewniają komfort podczas jego użytkowania.

Kod produktu: 19574-12

Wymiar: 145 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: żółty

Materiał: papier

Dostępność: 41465 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.88 zł netto

1.08 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy długopis papierowy PINKO - idealne odzwierciedlenie kreatywnego i zrównoważonego designu! Jego unikalna konstrukcja jest w całości wykonana ze zwiniętego papieru, dzięki czemu jest przyjazny dla środowiska. Pióro to jest nie tylko stylowe i wydajne, ale ma również wbudowaną zatyczkę, która umożliwia odłożenie wkładu po zakończeniu użytkowania, zapewniając maksymalną wygodę. Dostępny w szerokiej gamie kolorów, długopis papierowy PINKO jest idealnym gadżetem promocyjnym. Niezależnie od tego, czy chcesz je rozdawać, czy wykorzystać jako prezenty i upominki, pozwól swojemu logo zabłysnąć, drukując je na tym stylowym długopisie. Przygotuj się na ekologiczną deklarację z nowym długopisem papierowym PINKO.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.