Pokrowiec na plecak "Tilburg"

ODZIEŻ

Pokrowiec na plecak "Tilburg" to bardzo dobry gadżet odblaskowy na Twoje widoczne logo reklamowe. 100% poliester Posiada gumkę do łatwego zakładania na plecak lub torbę 2 poziome paski odblaskowe Z torbą do przechowywania Pojemność: 24 litry Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 600.13

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

Pełny opis

Przedstawiamy ekskluzywny pokrowiec na plecak Tilburg, najlepszy towarzysz zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miast! Ten niesamowity, wysokiej jakości poliestrowy pokrowiec nie tylko dodaje stylową warstwę ochronną do codziennej torby, ale także zapewnia bezpieczeństwo w ciemności dzięki 2 jasnym odblaskowym paskom.
Produkt ten jest bardzo łatwy do zamocowania dzięki dużej elastycznej taśmie, która dobrze przylega do większości plecaków i toreb. To świetny sposób na przenoszenie większych przedmiotów, takich jak ładowarki do laptopów, notebooki lub pojemniki na lunch. Możesz nawet zmieścić w nim rzeczy o pojemności do 24 litrów! A co najlepsze? Ten niesamowity niezbędnik jest dostarczany w komplecie z torbą do przechowywania ułatwiającą podróżowanie.
Spraw przyjemność sobie lub swoim bliskim już dziś i nie zapomnij kupić tego jedynego w swoim rodzaju pokrowca na plecak Tilburg: zadbaj o bezpieczeństwo i widoczność swojego sprzętu - bez względu na warunki.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.