Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig" to bardzo dobra odzież reklamowa bezpieczeństwa na Twój reklamowy nadruk z branżowym logotypem. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy EN 17353:2020 Typ A (światło dzienne) dla kolorów Yellow oraz Orange Idealna do rozróżniania poszczególnych grup/osób Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 423.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny czerwony

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

19.88 zł netto

24.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy odblaskową kamizelkę roboczą Leipzig - idealnego towarzysza do każdego zadania na zewnątrz! Wykonana w 100% z poliestru kamizelka jest wytrzymała i trwała. Dzięki zapięciu na rzep i normie EN 17353:2020 Typ A dla kolorów żółtego i pomarańczowego będziesz dobrze widoczny w dzień i w nocy. Jest to również świetny sposób na rozróżnienie różnych grup lub osób na placu budowy lub innym obszarze zewnętrznym.
Odblaskowa kamizelka robocza Leipzig wyróżnia się czarnymi krawędziami, które dodają dodatkowego stylu, zapewniając jednocześnie 360-stopniową widoczność. Jest lekka i oddychająca, dzięki czemu zapewnia komfort w każdej sytuacji. Ponadto posiada regulowany krój, dzięki czemu można ją dostosować do własnych potrzeb. A jeśli musisz kupić kilka kamizelek dla większej grupy, nie ma problemu - każda z nich jest pakowana osobno w plastikową torbę, dzięki czemu nie ulegną uszkodzeniu podczas przechowywania lub transportu.
Gdy liczy się bezpieczeństwo, możesz liczyć na odblaskową kamizelkę roboczą "Leipzig", która zapewni Ci widoczność i bezpieczeństwo przez cały czas! Zainwestuj w swoją kamizelkę już dziś - to najlepszy sposób na wygodę, ochronę i utrzymanie porządku w zespole!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.