Kamizelka robocza odblaskowa "Hannover"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Hannover" to idealna odzież robocza na Twoją imienną dedykację dla robotników. 100% poliester Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 RIS-3279-TOM Iss 2 (tylko dla koloru Orange) Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 25 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 407.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: fluorescecyjny pomarańczowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

20.81 zł netto

25.60 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy odblaskową kamizelkę roboczą "Hannover", stylowy, wygodny i bezpieczny element odzieży roboczej! Wykonana w 100% z poliestru, zapinana na rzepy, z odblaskowymi pionowymi i poziomymi pasami o szerokości 5 cm z przodu i z tyłu, nie znajdziesz bardziej niezawodnej kamizelki. Oprócz certyfikatu EN ISO 20471:2013/A1:2016 z RIS-3279-TOM Iss 2 (tylko dla koloru pomarańczowego), ta efektowna kamizelka spełnia najwyższe standardy, a producent gwarantuje, że właściwości odblaskowe przetrwają 25 cykli prania w temperaturze do 40°C - to bezpieczeństwo stworzone z myślą o trwałości! Ponadto, jako dodatkowy bonus, odblaskowa kamizelka robocza "Hannover" jest pakowana pojedynczo w plastikową torbę, aby dodatkowo chronić ją przed uszkodzeniem podczas wysyłki i przenoszenia. Pokaż swoje zaangażowanie w zapewnienie bezpieczeństwa swojemu zespołowi dzięki odblaskowej kamizelce roboczej "Hannover"!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.