Notes A5 KIEL, turkusowy

Gadżety na wybory

Notes z Twoim markowym logotypem to doskonały nośnik Twojej reklamy, Notes o formacie A5 z gładką okładką z PU jest fantastycznym prezentem reklamowym! Notes ma 160 czystych stron (gramatura: 70 g/m²) i kolorową tasiemkę-zakładkę. Pakowany pojedynczo w papierowe opakowania.

Kod produktu: 312114

Wymiar: 21x13,9x1,7cm

Kolor: turkusowy

Materiał: PU

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: No.1

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

12.99 zł netto

15.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Nasz notatnik A5 KIEL to wysokiej jakości dodatek do Twojej kolekcji artykułów piśmiennych. Ten notatnik ma stylową turkusową okładkę wykonaną z gładkiego materiału PU, idealną do codziennego użytku. Ma rozmiar A5, co oznacza, że z łatwością zmieści się w większości torebek lub po prostu będzie przechowywany na biurku, gdy będziesz go potrzebować.

Wewnątrz znajdziesz 160 pustych stron wykonanych z wysokiej jakości papieru o gramaturze 70 g/m², idealnego dla każdego, kto chce zapisywać notatki lub pomysły w profesjonalny i zorganizowany sposób. Notatnik posiada wygodną kolorową zakładkę, dzięki której z łatwością zaznaczysz stronę, na której skończyłeś.

Ten notatnik jest idealnym prezentem dla miłośnika artykułów piśmiennych w twoim życiu, zapakowany w modne papierowe opakowanie. Kup swój już dziś i odkryj różnicę KIEL.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.