Notes A5 KIEL pomarańczowy

Gadżety na wybory

Notes to idealny gadżet na Twoje markowe logo. Notes o formacie A5 z gładką okładką z PU jest fantastycznym prezentem reklamowym! Notes ma 160 czystych stron (gramatura: 70 g/m²) i kolorową tasiemkę-zakładkę. Pakowany pojedynczo w papierowe opakowania.

Kod produktu: 312110

Wymiar: 21x13,9x1,7cm

Kolor: pomarańczowy

Materiał: PU

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: No.1

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

11.59 zł netto

14.26 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Notatnik A5 KIEL to idealny upominek promocyjny, który wzmocni wizerunek i obecność Twojej marki. Ten notatnik A5 ma idealny rozmiar do przechowywania wszystkich notatek w jednym miejscu; wystarczająco duży, aby pomieścić wiele informacji, ale wystarczająco mały, aby zabrać go ze sobą, gdziekolwiek jesteś. Dzięki unikalnej, stylowej i skóropodobnej okładce z PU, ten notatnik z pewnością zrobi mocne wrażenie. Wewnątrz notatnika znajdziesz 160 wysokiej jakości, pustych stron o gramaturze 70 g/m², co zapewnia optymalne wrażenia podczas pisania i gwarantuje, że atrament nie będzie prześwitywał przez strony. Wygodna zakładka w formie wstążki to świetny dodatek, który pomoże Ci łatwo oznaczyć ważne strony. Każdy notatnik jest indywidualnie zapakowany w piękne papierowe opakowanie, aby zapewnić, że będzie wyglądał wyjątkowo, gdy zostanie podarowany. Kup notatnik A5 KIEL już dziś i wyróżnij się jego żywą pomarańczową okładką.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.