Notes A5 KIEL czarny

Gadżety na wybory

Notes z Twoim firmowym nadrukiem to doskonały nośnik Twojej reklamy. Notes o formacie A5 z gładką okładką z PU jest fantastycznym prezentem reklamowym! Notes ma 160 czystych stron (gramatura: 70 g/m²) i kolorową tasiemkę-zakładkę. Pakowany pojedynczo w papierowe opakowania.

Kod produktu: 312103

Wymiar: 21x13,9x1,7cm

Kolor: czarny

Materiał: PU

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: No.1

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

12.99 zł netto

15.98 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy notatnik A5 KIEL - idealne narzędzie do utrzymania porządku i osiągnięcia sukcesu! Wykonany z czarnej, gładkiej okładki PU, ten notatnik w rozmiarze A5 jest wypełniony 160 stronami (70 g/m²) czystego papieru; idealny do notowania pomysłów, tworzenia list rzeczy do zrobienia lub po prostu pisania historii. Każdy artysta, rysownik lub kreatywny może w pełni wyrazić siebie! Dodatkowo, kolorowa wstążka umożliwia śledzenie twoich postępów.

Podaruj sobie wspaniały prezent, bez względu na okazję. Dzięki niezwykłej jakości wykonania i przenośności, notatnik A5 KIEL jest idealnym towarzyszem, dzięki któremu Twoje wizje i pomysły staną się rzeczywistością. Zapakowany w papierowe opakowanie notatnik z pewnością pozostawi niezatarte wrażenie, a Ty możesz być pewien jego jakości i trwałości.

Aby mieć pewność, że osiągniesz każdy cel i wykonasz każde zadanie, nie szukaj dalej niż Notatnik A5 KIEL. Kup swój już dziś i osiągnij niespotykany dotąd sukces.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.