długopisy plastikowe

Wybrane filtry:

Znaleziono: 1345 produktów

Znaleziono: 1345 produktów

długopisy plastikowe

Doskonałym przykładem małego, ale skutecznego, narzędzia marketingowego, są reklamowe długopisy plastikowe z nadrukiem. Wykorzystując fakt, że każdy dziś pisze długopisem, od szkoły, przez korporacje, na urzędach kończąc, nie ma chyba bardziej uniwersalnego i łatwego w rozprowadzeniu materiały reklamowego.

Reklamowe długopisy plastikowe

Popularność długopisów plastikowych nie powinna dziwić, są lekkie, wygodne w użyciu i tanie w produkcji. Dzięki zastosowaniu technologii nadruku, można na nie nanieść logo lub wybrane hasło w każdym kolorze i różnych wielkościach. Sprawia to, że można zagrać w bardzo ciekawy sposób, wykorzystując długopis jako ciekawe, kolorowe tło, połączone z niecodziennym kolorem nadruku. Tanie długopisy plastikowe są z reguły do jednorazowego użycia, chociaż do wyboru posiadamy także takie, z łatwym i wymiennym wkładem. Jednak w dzisiejszych czasach, gdy długopisy są jednym z najłatwiej dostępnych narzędzi piśmienniczych, niewiele osób korzysta z możliwości wymiany wkładu. Dlatego inwestując w długopisy, nie musimy się martwić takimi detalami, jak to, czy są one na tyle uniwersalne, by ich przyszli użytkownicy nie mieli problemu ze znalezieniem wkładu na wymianę.Inwestycja w długopisy z logo firmy pozytywnie wpływa także na wizerunek pracowników firmy. Posługując się długopisami z nadrukiem, lub wręczając je klientom przy podpisywaniu umów, pokazują, że są ze swoją firmą związani i lubią posługiwać się rzeczami, które mają jej logo.

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.