Powerbank 4000 mAh Pep

Elektronika

Wąski, lekki, aluminiowy power bank z litowo-polimerowym akumulatorem klasy A o pojemności 4000 mAh. Kontrolka LED świeci się podczas ładowania i pokazuje stan naładowania power banku. Moc pobierana 5 V/1 A, moc wyjściowa 5 V/1 A. W zestawie z kablem USB. Pakowany w białe pudełko upominkowe.

Kod produktu: 13424506

Wymiar: 10,9 x 6,8 cm

Kolor: Tytanowy

Materiał: Aluminium

Dostępność: 7391 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

44.19 zł netto

54.35 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy Powerbank 4000 mAh Pep, idealnego pomocnika na dni pełne energii! Ten smukły i lekki aluminiowy powerbank ma potężną moc. Dzięki baterii litowo-polimerowej klasy A o pojemności 4000 mAh już nigdy nie pozostaniesz bez dostępu do swoich ulubionych gadżetów. Łatwa do odczytania dioda LED świeci podczas ładowania, dzięki czemu zawsze wiesz, jaki jest status power banku. A dzięki mocy wejściowej i wyjściowej 5 V / 1 A może naładować prawie każde urządzenie w mgnieniu oka. Ponadto ten kieszonkowy towarzysz jest wyposażony we własny kabel USB, co zapewnia najwyższą wszechstronność. Niezależnie od tego, czy wybierasz się poza miasto, czy po prostu potrzebujesz codziennego doładowania, Powerbank 4000 mAh Pep jest tutaj, aby uratować dzień - a wszystko to zapakowane w eleganckie białe pudełko upominkowe. Przygotuj się na podróż dalej niż kiedykolwiek wcześniej ze stylem i łatwością dzięki temu potężnemu produktowi!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.