Długopis BONITO

Do pisania

Czerwony aluminiowy długopis z chromowanymi wykończeniami. Wkład o grubości 0,7 mm, wygodny w użytku. Bardzo estetycznie i klasycznie wykonany, z dobrych materiałów. Doskonały produkt na eventy, konferencje, do szkoły czy szkolenia. Wspaniały gadżet reklamowy, bardzo uniwersalny, możliwość umieszczenia własnego logo.

Kod produktu: 19603-04

Wymiar: 141 x ⌀ 10 mm

Kolor: czerwony

Materiał: metal

Dostępność: 131340 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

2.99 zł netto

3.68 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Czasami klasyczny wygląd jest najlepszym sposobem na zrobienie wrażenia. Stylowy i prosty długopis BONITO doda elegancji każdej okazji. Ten czerwony długopis jest wykonany z lekkiego aluminium z chromowanymi wykończeniami, które błyszczą jak gwiazdy na nocnym niebie. Przekonasz się, że pisanie tym wkładem o grubości 0,7 mm jest wygodne, łatwe i bardzo wydajne! Jest idealny na konferencje, do szkół lub centrów szkoleniowych, a nawet może być używany jako gadżet reklamowy - możesz umieścić na nim własne logo, aby uzyskać maksymalny efekt promocyjny! Czy jest lepszy sposób na pokazanie swojej marki niż noszenie przy sobie ponadczasowo eleganckiego długopisu BONITO?

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.