Długopis BONITO

Do pisania

Aluminiowy długopis BONITO o metalicznym srebrnym kolorze z chromowanymi wykończeniami. Grubość wkładu 0,7 mm, co zapewnia komfort w jego użytkowaniu. Produkt z wysokiej jakości materiałów, estetycznie wykonany. Długopis doskonale sprawdzi się podczas np. eventów, szkoleń czy kongresów, jako gadżet reklamowy, przez możliwość umieszczenia na nim własnego logo.

Kod produktu: 19603-00

Wymiar: 141 x ⌀ 10 mm

Kolor: srebrny

Materiał: metal

Dostępność: 80286 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

2.99 zł netto

3.68 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Aluminiowy długopis BONITO to idealne połączenie stylu i najwyższej jakości pisania. Wysokiej jakości materiały i chromowane wykończenia tego metalicznego srebrnego długopisu sprawiają, że jest to elegancki, a jednocześnie wyrafinowany wybór w każdej sytuacji, zarówno w środowisku biznesowym, jak i codziennym. Bez względu na to, czego potrzebujesz, BONITO pozostaje wygodny dzięki grubości wkładu 0,7 mm, która pozwala pisać z łatwością.

Długopis ten idealnie sprawdzi się jako gadżet reklamowy na eventach, szkoleniach, kongresach i nie tylko - na jego korpusie można również nadrukować własne logo! BONITO gwarantuje optymalną elegancję, dzięki czemu zawsze będzie nadążał za Twoim unikalnym stylem i wyglądał ostro przy każdym użyciu. Wystarczy jedno spojrzenie na BONITO, aby przekonać się, że jest to jedyne akcesorium, którego potrzebujesz, aby nadać blasku każdej stylizacji.

Nie zadowalaj się byle jakim długopisem - już dziś zaopatrz się w wyjątkowo wytrzymały aluminiowy długopis BONITO i doświadcz najwyższej jakości za każdym pociągnięciem dłoni!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.