Długopis papierowy PINKO

Do pisania

Długopis PINKO, w kolorze brązowym, wykonany ze zrolowanego papieru. Przyjazny dla środowiska, ponieważ zrobiony został w ekologiczny sposób. Jest dostępny w różnej gamie kolorystycznej. Doskonały gadżet reklamowy, dlatego, że istnieje opcja umieszczenia własnego logo. Świetnie sprawdzi się w biurach, gabinetach lub podczas eventów.

Kod produktu: 19574-09

Wymiar: 145 x ⌀ 7,5 mm

Kolor: brązowy

Materiał: papier

Dostępność: 25534 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

0.88 zł netto

1.08 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Szukasz wyjątkowego i stylowego narzędzia do pisania? Przedstawiamy rewolucyjny długopis papierowy PINKO - idealny sposób na złożenie oświadczenia, a jednocześnie przyjazny dla środowiska. PINKO jest wykonany z papieru w rolce, więc możesz być pewien, że przy jego produkcji nie ucierpiały żadne drzewa! Dodatkowo jest wyposażony w poręczną zatyczkę, dzięki której słowa pozostają uporządkowane i uporządkowane - koniec z niechlujnymi plamami lub smugami! Ten niesamowity długopis ma również nieskończoną gamę kolorów do wyboru, dzięki czemu możesz pokazać swoją żywą osobowość bez poświęcania funkcjonalności.

Ale to nie wszystko - ten niesamowity długopis jest również gadżetem reklamowym. PINKO może dumnie prezentować Twoje logo na swojej powierzchni, dzięki czemu Twoja wiadomość dotrze do docelowych odbiorców w najlepszy możliwy sposób. Na co więc czekasz? Kup papierowy długopis PINKO już dziś i pokaż swoją kreatywną stronę, zachowując przy tym zrównoważony rozwój!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.