Butelka próżniowa Kawasaki 500 ml

Do picia

Butelka próżniowa Kawasaki to praktyczny gadżet do picia w podróży dla klienta pracownika i firm znakomity na promocję Twojego logo firmy w podróży.

Kod produktu: 322677

Wymiar: ø 7,2 x 22,4 cm

Kolor: grafitowy

Materiał: polipropylen (PP), silikon, stal nierdzewna

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: No.1

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

51.15 zł netto

62.91 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Butelka próżniowa Kawasaki 500 ml to ekologiczny niezbędnik, który znacznie ułatwi Ci życie! Ta próżniowa butelka do picia ze stali nierdzewnej pomaga utrzymać ulubione napoje gorące lub zimne przez wiele godzin, bez względu na temperaturę zewnętrzną. Dzięki fantastycznej, izolowanej termicznie konstrukcji i szczelnemu wieczku, nasz produkt zapewnia maksymalną świeżość napojów i gwarantuje, że nigdy nie dojdzie do wycieku. A dzięki dużej pojemności 500 ml możesz zabrać ze sobą więcej ulubionych napojów niż kiedykolwiek wcześniej!

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, spędzasz czas na świeżym powietrzu, odkrywając przyrodę, czy bierzesz udział w imprezie, ten niezbędny przedmiot z pewnością się przyda! Przestań używać jednorazowych tworzyw sztucznych i wykorzystaj materiały pochodzące ze zrównoważonych źródeł w swojej codziennej rutynie dzięki naszej wytrzymałej próżniowej butelce do picia - gwarantującej świetny stosunek jakości do ceny i bezproblemowe użytkowanie za każdym razem. Zdobądź ją już dziś, aby cieszyć się bezkonkurencyjnymi doznaniami - cieplejszymi napojami zimą, orzeźwiającymi latem - a wszystko to dzięki jednemu ekologicznemu zakupowi!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.