Oregon butelka na wodę z karabińczykiem 400 ml

Do picia

Butelka na wodę Oregon to idealne lekkie akcesorium na następną przygodę na świeżym powietrzu. Wykonana w 87% z aluminium pochodzącego w 100% z recyklingu, ta jednościenna butelka o pojemności 400 ml z logo firmy pozwala utrzymać nawodnienie organizmu w podróży. Dzięki bezpiecznemu zakręcanemu wieczku i karabińczykowi nie będziesz musiał martwić się o zgubienie butelki - będziesz mógł po prostu przełożyć ją do torby lub ubrania, aby zawsze była pod ręką. Ponadto lekka konstrukcja sprawia, że można ją łatwo zabrać ze sobą w dowolne miejsce.

Kod produktu: 10073821

Wymiar: 17,6x6,6 cm

Kolor: czerwony

Materiał: aluminium z recyklingu

Dostępność: 16824 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

13.50 zł netto

16.61 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Zachowaj nawodnienie w dobrym stylu dzięki butelce na wodę Oregon z karabińczykiem! Ta innowacyjna butelka została wykonana w 87% z aluminium pochodzącego z recyklingu, a pozostała część z tworzywa sztucznego niezawierającego BPA. Jest to wytrzymałe i lekkie rozwiązanie, które może towarzyszyć Ci zawsze i wszędzie - podczas ćwiczeń, na wycieczce, w biurze i nie tylko! Jest wygodnie zaprojektowany z zakręcaną pokrywką i pojemnością 400 ml, a także dołączonym karabińczykiem, dzięki czemu nie musisz się martwić o jego zgubienie. Dodatkowo zawiera w pełni konfigurowalne miejsce na wyświetlanie logo.
Co więcej, butelka ta została przetestowana i zatwierdzona zgodnie z niemieckimi normami bezpieczeństwa żywności (LFGB), normami rozporządzenia REACH i nie zawiera BPA, dzięki czemu jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów konsumpcji. Butelka na wodę Oregon z karabińczykiem to prosty sposób na uzyskanie dostępu do zdrowych korzyści płynących z nawodnienia przez cały dzień, jednocześnie dodając odrobinę stylu do codziennych przedmiotów. Kup swoją już dziś, aby pozostać nawodnionym i zmniejszyć zużycie plastiku!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.