ASPEN GLASS

Do picia

Klasyczna przezroczysta butelka ASPEN z pokrywką ze stali nierdzewnej o pojemności 650ml. Butelka przyjazna dla środowiska, przez możliwość wielokrotnego użytku, jednak nie nadaje się do przechowywania gazowanych napojów. Wykonana z wytrzymałych i eleganckich materiałów, które gwarantują, że świetnie sprawdzi się np. w trakcie konferencji. Butelkę ASPEN można bezpiecznie myć w zmywarce oraz użytkować w mikrofalówce. Przez swoje idealne rozmiary świetnie sprawdzi się również podczas wizyty na siłowni, codziennym życiu lub w podróży. Butelka ASPEN będzie rewelacyjna jako gadżet reklamowy, ze względu na możliwość dodania własnego nadruku.

Kod produktu: MO9800-22

Wymiar: Ø6X26CM

Kolor: przezroczysty

Materiał: Item with multi-materials

Dostępność: 23202 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: More Than Gifts

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

15.52 zł netto

19.09 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Aspen Glass oferuje piękno i wyrafinowanie klasycznego przezroczystego szkła w połączeniu z wytrzymałą konstrukcją ze stali nierdzewnej. Dzięki solidnej pojemności 650 ml, ta atrakcyjna butelka jest idealna na konferencje, siłownię, na co dzień lub w podróży. To także fantastyczny przedmiot promocyjny - wystarczy dodać swoje logo lub projekt, aby uczynić go naprawdę wyjątkowym! Przyjazna dla środowiska butelka jest wielokrotnego użytku, idealna do nawadniania i odporna na zużycie nawet w zmywarce i kuchence mikrofalowej. Aspen Glass jest nie tylko piękna, ale i niezbędna w nowoczesnym, zabieganym życiu. Spraw, by zwracała na siebie uwagę gdziekolwiek jesteś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.