Notes RETRO A5

Biuro

Notes nawiązujący swoim wyglądem do stylu retro. Okładka wykonana jest z ekoskóry i występuje w ponadczasowych kolorach – czarnym oraz brązowym. Wewnątrz znajdują się aż dwa wymienne notesy 36-kartkowe: jeden w linie, drugi gładki. Rozmiar A5, 80gsm.

Kod produktu: 17698-02

Wymiar: 155 x 225 x 20 mm

Kolor: czarny

Materiał: ekoskóra, papier

Dostępność: 3330 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Blue Collection

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

39.00 zł netto

47.97 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Uwolnij swoją kreatywność z naszym notatnikiem RETRO A5! Ten notatnik jest tutaj, aby przenieść swoje notebooki na zupełnie nowy poziom - dodając unikalny i własny styl retro. Okładka została wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej, dostępnej w ponadczasowych odcieniach czerni i brązu. Design w połączeniu z materiałem sprawia, że jest to wykwintny i luksusowy dodatek dla każdego, kto lubi wyróżniać się z tłumu. Stworzyliśmy ten notatnik z myślą o wszystkich drobnych szczegółach, które dodają nie tylko wygody, ale także wyrafinowania. Wewnątrz znajdują się dwa wymienne 36-kartkowe notatniki, jeden w linie, a drugi gładki. Zapewnia to wszechstronność wyboru dokładnie takiego rodzaju papieru, jaki jest potrzebny do sporządzania notatek. Notatnik RETRO A5 w rozmiarze A5 o gramaturze 80 g/m² pozwoli ci tworzyć precyzyjne i dobrze zorganizowane notatki, a jednocześnie elegancko zmieści się w każdej torbie lub teczce. Nie zadowalaj się zwykłymi notatkami; idź o krok dalej niż zwykłe z naszym notatnikiem RETRO A5 - z pewnością stanie się twoim nowym ulubionym towarzyszem pisania!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.