Składany wiatroodporny parasol 51 cm z PET z recyklingu Birgit

PARASOLE I PELERYNY

Ręcznie otwierany parasol z czaszą z poliestru Pongee z plastiku PET z recyklingu. Stabilna metalowa rurka, wysokiej jakości rama z żebrowaniem z włókna szklanego, oferująca maksymalną elastyczność w warunkach wietrznych. Sprzedawany z pokrowcem, można go łatwo schować do torebki lub plecaka. Wraz z drewnianą rękojeścią i czaszą z poliestru Pongee z plastiku PET z recyklingu. Dostępny w szerokiej gamie nowoczesnych kolorów, posiada dużą powierzchnię dekoracyjną na każdym

Kod produktu: 10914590

Wymiar: 28 x Ø 106 cm

Kolor: Czarny

Materiał: Recycled PET pongee polyester

Dostępność: 4179 szt. Zapytaj o większą ilość

Katalog: Bullet

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Pełny opis

Ręcznie otwierany parasol z czaszą z poliestru Pongee z plastiku PET z recyklingu. Stabilna metalowa rurka, wysokiej jakości rama z żebrowaniem z włókna szklanego, oferująca maksymalną elastyczność w warunkach wietrznych. Sprzedawany z pokrowcem, można go łatwo schować do torebki lub plecaka. Wraz z drewnianą rękojeścią i czaszą z poliestru Pongee z plastiku PET z recyklingu. Dostępny w szerokiej gamie nowoczesnych kolorów, posiada dużą powierzchnię dekoracyjną na każdym z paneli.

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.