Odblaskowa robocza bluza z kapturem Hi-Vis "Cork"

ODZIEŻ

Odblaskowa robocza reklamowa bluza z kapturem Hi-Vis "Cork"to bardzo praktyczna odzież robocza z Twoim firmowym nadrukiem to doskonała wizytówka reklamowa Twojej firmy. 100% poliester Kaptur ze ściągaczami w szarym kolorze Kieszeń kangurka Szary, kontrastowy ściągacz przy mankietach i u dołu bluzy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 Klasa 3

Kod produktu: 201.13

Wymiar: S-3XL

Kolor: fluorescecyjny pomarańczowy

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

145.37 zł netto

178.81 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Masz dość wyglądania jak wszyscy inni w pracy? Przedstawiamy odblaskową bluzę roboczą Hi-Vis "Cork". Ta rewolucyjna bluza z kapturem jest wykonana w 100% z poliestru, zapewnia wygodę i trwałość - nigdy nie będziesz chciał jej zdjąć! Posiada szary kaptur ze sznurkami do ściągania, kieszeń kangurkę oraz kontrastowe ściągacze przy mankietach i u dołu. Aby naprawdę się wyróżnić, posiada odblaskowe pionowe i poziome paski (o szerokości 5 cm) z przodu i z tyłu. Aby uzyskać najlepszy wygląd w tym sezonie, połącz ją ze swoją ulubioną odzieżą roboczą lub pokaż swoje logo z logo firmy reklamowej. Certyfikat EN ISO 20471:2013/A1:2016 klasy 3 gwarantuje bezpieczeństwo podczas wykonywania wszelkich prac fizycznych związanych z budową dróg lub ogólnymi obowiązkami w miejscu pracy. Przygotuj się na bycie widocznym w pracy lepiej niż kiedykolwiek w odblaskowej bluzie roboczej Hi-Vis "Cork" - zamów już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.