Kamizelka robocza odblaskowa "Mannheim"

ODZIEŻ

Kamizelka odblaskowa "Mannheim" to bardzo dobra odzież reklamowa na Twoje widoczne hasło reklamowe. 100% poliester Torba zapinana na rzepy z uchwytem do przenoszenia Idealna do dekoracji Torba zawiera kamizelkę bezpieczeństwa dla dorosłych (X217 – 409.13) Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN ISO 20471:2013/A1:2016 Producent gwarantuje właściwości odblaskowe zgodne z normą EN dla 5 cykli prania w temperaturze do 40°C Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 420.13

Wymiar: XL

Kolor: fluorescecyjny żółty

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

15.17 zł netto

18.66 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Nasza odblaskowa kamizelka robocza Mannheim to idealny wybór dla każdego, kto chce się wyróżnić i zostać zauważonym. Wykonana w 100% z czystego poliestru i wyposażona w mocne zapięcie na rzep, kamizelka ta jest idealna do dekoracji dzięki odblaskowym paskom z przodu i z tyłu, które pozwalają pochwalić się kreatywnymi projektami. Dzięki normie EN ISO 20471:2013/A1:2016 będziesz mieć pewność, że nasza kamizelka Mannheim zapewnia wszystkie właściwości ochronne niezbędne w każdym środowisku wewnętrznym i zewnętrznym. Co więcej, zapięcie na rzep zapewnia dokładne dopasowanie, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nosisz wygodny produkt. Pakowana pojedynczo w plastikową torbę, dzięki czemu nie musisz się martwić, że się zużyje podczas przechowywania. Po co więc czekać? Kup odblaskową kamizelkę roboczą Mannheim już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.