Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Leipzig" dla robotników na ulicy pomoże rozpowszechnić Twoje reklamowe logo.

Kod produktu: 423.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny biały

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

19.88 zł netto

24.45 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Chcesz, aby Twój zespół się wyróżniał? Nie szukaj dalej niż nasza odblaskowa kamizelka robocza "Lipsk". Ta elegancka i stylowa odzież robocza jest wykonana w 100% z poliestru, dzięki czemu jest gładka i wygodna, a także wyjątkowo trwała. Posiada czarne krawędzie dla dodatkowego poziomu wyrafinowania. Zapięcie na rzep jest wygodne i łatwe w użyciu.

To nie koniec dobrych wiadomości - nasza odblaskowa kamizelka robocza została przetestowana i certyfikowana zgodnie z normą EN 17353:2020 typ A (światło dzienne), dzięki czemu pozostaje widoczna w jasnych warunkach oświetleniowych zarówno w kolorze żółtym, jak i pomarańczowym. Rozróżnianie różnych grup lub osób będzie dziecinnie proste!

Niech Twój slogan lub wiadomość zabłyśnie dzięki naszej odblaskowej kamizelce roboczej "Leipzig"! A ponieważ każde zamówienie jest indywidualnie pakowane w plastikową torbę ułatwiającą przechowywanie i transport, wiesz, że otrzymujesz swoje produkty w doskonałym stanie, bez względu na to, gdzie jesteś. Zapewnij sobie widoczność i bezpieczeństwo pracy dzięki naszej fantastycznej odblaskowej kamizelce roboczej "Leipzig" już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.