Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund" to doskonałyupominek reklamowy dla pracowników i firm budowlanych na Twoją promocje logo. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliowy

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-7XL

Kolor: fluorescecyjny niebieski

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Odblaskowa kamizelka robocza "Dortmund" jest przeznaczona dla wykwalifikowanych pracowników remontowych, którzy wymagają absolutnie najlepszej ochrony bez poświęcania własnego poczucia stylu. Ta przyciągająca wzrok kamizelka odblaskowa jest wykonana w 100% z poliestru z czarnymi krawędziami i zapięciem na rzep dla wygodnego dopasowania. Strategicznie rozmieszczone poziome i pionowe paski (o szerokości pięciu centymetrów) biegną wzdłuż przodu i tyłu, zapewniając 360 stopni widoczności w warunkach słabego lub zerowego oświetlenia. Bezpieczeństwo jest najważniejsze w przypadku tej kamizelki, ponieważ jest ona zgodna ze wszystkimi normami EN 17353: 2020 Typ B3. Ponadto każda kamizelka jest indywidualnie zapakowana w plastikową torbę dla Twojej wygody. Kamizelki Dortmund to idealny sposób na stworzenie oryginalnego projektu graficznego prezentującego logo firmy przy jednoczesnej ochronie pracowników. Pokonaj konkurencję i pokaż swoją przewagę dzięki kamizelkom odblaskowym Dortmund już dziś!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.