Kamizelka robocza odblaskowa "Dortmund"

ODZIEŻ

Kamizelka odblaskowa "Dortmund" to bardzo dobra odzież reklamowa dla wykwalifikowanych pracowników remontowych idealna na oryginalny projekt graficzny logo firmy. 100% poliester Czarne krawędzie Zapięcie na rzepy Odblaskowe pionowe i poziome paski (szerokość 5 cm) z przodu i z tyłu EN 17353:2020 Typ B3 Pakowane pojedynczo w woreczek foliow

Kod produktu: 402.13

Wymiar: S-5XL

Kolor: fluorescecyjny biały

Materiał: poliester

Dostępność: Zapytaj o dostępność

Katalog: Textile

Znakowanie: Zapytaj o znakowanie

Jak zamawiać gadżety reklamowe?

22.43 zł netto

27.59 zł brutto (+23% VAT)

Pełny opis

Przedstawiamy naszą gwiezdną odblaskową kamizelkę roboczą "Dortmund" - idealne połączenie wygody, jakości, ochrony i stylu dla dzisiejszych ciężko pracujących profesjonalistów. Ta wykonana w 100% z poliestru kamizelka jest lekka i wytrzymała, dzięki czemu świetnie nadaje się do noszenia w każdym środowisku. Czarne krawędzie nadają kamizelce ponadczasowy wygląd, a zapięcie na rzep zapewnia, że kamizelka pozostaje na swoim miejscu podczas treningu. A dzięki jasnym odblaskowym pionowym i poziomym paskom o szerokości 5 cm umieszczonym z przodu i z tyłu, będziesz maksymalnie widoczny, nawet gdy praca zabierze Cię w ciemne lub słabo oświetlone miejsca. Ponadto, dzięki certyfikatowi EN 17353:2020 Typ B3, możesz mieć pewność, że nasza kamizelka "Dortmund" jest bezpieczna do użytku w każdym środowisku pracy. Każda kamizelka jest starannie pakowana pojedynczo w plastikową torbę - kolejny dowód na jej doskonałe wykonanie i najwyższą jakość. Dlaczego więc czekać? Zdobądź kamizelkę "Dortmund" i ciesz się niezrównaną satysfakcją już teraz!

Skontaktuj się z nami

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Dowiedz się więcej.